نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس دهم: دادگاه‌ ضدایرانی انگلیس با هدایت و حمایت صهیونیست‌ها تشکیل شد

سیامک مره صدق نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس دهم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به دادگاه‌های ساختگی در انگلیس در مورد حوادث آبان ماه 98 گفت: پشت صحنه این دادگاه‌های ساختگی گروه‌های مختلف ضد انقلاب هستند، اما حامیان و هدایت‌کنندگان اصلی این دادگاه‌ها توسط صهیونیست‌ها و فراماسونرها هستند.

وی افزود: به نظر من این نمایش‌ها یک علت اساسی بیشتر ندارد، آن هم این است که جبهه غرب به سرکردگی آمریکا و انگلیس به این نتیجه رسیدند که در صحنه واقعیت حریف نظام جمهوری اسلامی و مردم ایران نمی‌شود. به همین خاطر به عالم تخیل پناه برده‌اند.

نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس دهم اظهار داشت: من نمی‌دانم که دادگاه مجازی یعنی چه؟ حکمش چه اعتباری دارد؟ چه کسی باید حکم را صادر کند، بر اساس قوانین کدام کشور این احکام صادر می‌شود؟ چه کسی را محاکمه می‌کنند؟ متهم کجاست؟

مره‌صدق خاطرنشان کرد: شاهدانی که در این دادگاه حاضر می‌شوند صورتشان کاملا پوشیده است، مردم چه می‌دانند اینها چه کسانی هستند، شاید اینها را از سر خیابان گرفته و آورده‌اند و روی آنها را پوشانده‌اند و به عنوان شاهد در دادگاه از آنها استفاده می‌کنند.

وی افزود: آنچه که از این دادگاه‌های در رسانه‌ها انعکاس یافته هیچ چیز قابل استنادی نیست. به نظر من این یک توطئه است و با همکاری صهیونیست‌ها و فراماسونری و عناصر ضد انقلاب است.

نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس دهم اظهار داشت: صهیونیست‌ها و عناصر ضد انقلاب دیده‌اند در فضای واقعی نمی‌توانند از پس جمهوری اسلامی بربیایند و همه فشارهای آنها در عرصه‌های مختلف از جمله اقتصادی برایشان بی‌ثمر بوده و حال در عامل خیال و با تشکیل این دادگاه‌های خیالی می‌خواهند با ملت ایران بجنگند. آنها در عالم رویا هر خوابی  که می‌خواهند ببینند.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید


منبع

همچنین ببینید

سخنان امشب رئیس‌جمهور همان موضع همیشگی نظام در مورد مذاکره با آمریکا بود

حجت‌الاسلام احد آزادیخواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *