قائمی: هر چه دارم از والیبال است/ هرگز نمی‌خواستم از جانب من حاشیه‌ای ایجاد شود

فرهاد قائمی، در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اتفاقات پیش آمده در چند ماه اخیر اظهار داشت: پوشیدن پیراهن تیم ملی برای هر بازیکنی بزرگترین آرزو و افتخار است. شاید این حرف شعاری به نظر برسد، اما تنها زمانی می‌توان آن را درک کرد که  با پیراهن تیم ملی به میدان مسابقه بروید و برای دل هشتاد میلیون ایرانی بجنگید؛ بجنگید تا پیروز شوید. 

‎وی افزود: چطور می‌توانم حس زیبای ملی‌پوش بودن و روزهای خوب بازی در تیم ملی را فراموش کنم؟ زمانی که می‌بردیم و حتی وقتی که می باختیم، باز هم مردم دوست‌مان داشتند و ابراز لطف می‌کردند. 

قائمی خاطرنشان کرد: من با همه این لذت‌ها خداحافظی کردم و واقعاً سخت دل کندم، اما زمانی که از من خواسته شد به تیم ملی کمک کنم و فکر کردم  تیم ملی به من احتیاج دارد با تمام وجود پذیرفتم و همه سختی‌ها را به جان خریدم، اما بعد از اتفاقاتی که افتاد و بدون تمرین گروهی حذف شدم متاسفانه از کلمات نامناسبی برای بیان اتفاقات استفاده کردم.

ملی‌پوش سابق والیبال کشورمان افزود: من سرباز تیم ملی هستم. هر چه دارم از والیبال است و همیشه برای والیبال ایران زحمت کشیدم و هرگز نمی‌خواستم که از جانب من حاشیه‌ای ایجاد شود.

‎وی گفت: من یک والیبالی هستم. عضو این خانواده‌ام و همیشه عاشق والیبال بودم و هستم. چه در تیم ملی باشم و چه در تیم ملی نباشم، همیشه آرزوی موفقیت والیبال ایران را در مسابقات مختلف دارم تا بتوانیم در کنار این موفقیت‌ها حال خوش والیبال و خوشحالی مردم را ببینیم و لذت ببریم.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

گزارش تصویری از دیدار سپاهان مقابل مس رفسنجان

گزارش تصویری از دیدار تیم های سپاهان اصفهان و مس رفسنجان را ببینید. شاگردان نویدکیا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *