دیدار سفیر بنیاد بیماری‌های نادر و مدیر یونیسف

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری فارس،کامران نجف‌زاده، سفیر بنیاد بیماری‌های نادر با کامپو، مدیر سلامت و برنامه‌ریزی یونیسف در سازمان ملل دیدار کرد.

در این دیدار که در مقر اصلی یونیسف  (نیویورک) برگزار شد؛ نجف‌زاده ضمن تقدیم‌نامه یاسر داودیان، رئیس هیات مدیره بنیاد بیماری‌های نادر ایران، گزارشی از اقدامات بنیاد بیماری‌های نادر ارائه و نیازهای دارویی و درمانی آنان را برشمرد.

سفیر بنیاد بیماری‌های نادر همچنین خواستار هماهنگی و پیگیری سریع  مدیر سلامت یونیسف بابت موارد مطرح شده در این نشست از دفتر  یونیسف در ایران شد.

کامپو، رئیس سلامت یونیسف در این نشست  ضمن تماس تلفنی با  رابین ناندی، نماینده و رئیس دفتر یونیسف در تهران، بر حمایت و برگزاری جلسه فوری مشترک با مسوولان بنیاد بیماری‌های نادر در تهران تاکید کرد. نشستی که هفته آینده با حضور  مسوولان بنیاد در دفتر یونیسف تهران برگزار خواهد شد.

کامپو، مدیر ارشد یونیسف همچنین از انعکاس نتیجه پیگیری‌ها به نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد خبر داد و گفت: برای حل برخی مسائل بیماران نادر ایران  با سازمان بهداشت جهانی نیز به زودی جلسه‌ای برگزار خواهد شد تا راه‌های برون‌رفت از شرایط فعلی بررسی شود.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

مصوبات امروز شورای شهر تهران/ کمبود جایگاه سوخت در پایتخت

علیرضا نادعلی، سخنگوی شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس درباره مصوبات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *