مرزبان: هواداران به قدرتمندی سپاهان عادت کرده اند/سر قولم هستم

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، رضا میرزایی در حاشیه مراسم معارفه بازیکنان تیم فولاد مبارکه سپاهان تشریح کرد: به‌نظرم چنین مراسمی در کشور نمونه است، جای دارد از مدیریت باشگاه به دلیل برگزاری چنین مراسمی قدردانی کنم.

بازیکن تیم سپاهان، افزود: خوشحالم که مجددا هواداران تیم را در نقش‌جهان دیدیم، امسال سال سختی را پیش رو داریم و باید به خوبی تلاش کنیم تا به هدف خود برسیم.

وی با اشاره به انتظارات هواداران از تیم سپاهان اذعان داشت: هواداران همیشه سپاهان را بالای جدول دیده‌اند و سپاهان باید بالای جدول بماند، ما باید تمام تلاش خود را بکنیم زیرا امید و دلخوشی مردم اصفهان به سپاهان و زاینده رود است.

علیرضا مرزبان، نیز تشریح کرد: هواداران سپاهان به قدرتمندی سپاهان عادت کرده‌اند، با توجه به نتایج سال گذشته انتظارات از این تیم زیاد است.

مربی سپاهان با اشاره به فصل نقل‌وانتقالات پیش از شروع فصل و حواشی آن تشریح کرد: بازیکن‌های که  اضافه شدند را باید با بازیکنانی که از دست دادیم مقایسه کنیم؛ سپاهان تیمی است که می‌تواند یکی از مدعیان لیگ است.

وی، با اشاره به قول چندین و چندسال خود در صورت قهرمانی تیم سپاهان گفت: بر روی قول سال گذشته خود استوارم، در صورت قهرمانی سپاهان با پای پیاده از تهران به اصفهان خواهم آمد.

انتهای پیام/63107/دمنبع

همچنین ببینید

بازیکن تیم نفت مسجد سلیمان از بیمارستان مرخص شد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در هفته اول لیگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *