دیدار سرپرست سازمان هواپیمایی با سفیر ایران در عراق با موضوع افزایش پروازها

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، سیاوش امیرمکری در دیدار با سفیر و سر کنسول ایران در عراق به وضعیت پروازها، چگونگی افزایش پروازهای شرکت های هواپیمایی به عراق اشاره و از رایزنی های صورت گرفته در خصوص حذف روادید سفر و رویالیتی ابراز خرسندی کرد.

امیرمکری در این دیدار از نقش سفیر ایران در رفع مشکل پیش آمده برای زائرانی که فاقد ویزای سفر توسط شرکت هواپیمایی العراقیه منتقل شده بودند، تقدیر کرد. 

در دیدار سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری با حجت الاسلام کاظمی مازندرانی سر کنسول ایران در نجف، مسائل فرودگاهی و همکاری های بین فرودگاه نجف و فرودگاه های ایران به عنوان مقصد زائران و گردشگران عراقی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در ادامه سر کنسول ایران در نجف نیز بر استفاده از فرصت ایجاد شده در دوره مدیریت جدید فرودگاه نجف برای خدمات مطلوب به پروازهای شرکت‌های هواپیمایی ایرانی تاکید کرد که این امر مورد توجه و استقبال سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری قرار گرفت.

امیر مکری به سبب حمایت و پشتیبانی سر کنسول ایران از نمایندگان سازمان هواپیمایی کشوری و گروه بازرسی راه و شهرسازی مستقر در فرودگاه نجف که برای تسهیل پروازها و رسیدگی به شکایات احتمالی زوار اربعین در فرودگاه مشغول خدمتگزاری هستند، قدردانی کرد.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

دستور لغو استخدام دختر نماینده مجلس در وزارت نفت صادر شد/ جزئیاتی از پاپوش یاران زنگنه برای وزیر جدید نفت

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، خبر استخدام نفیسه سنگدوینی دختر رمضانعلی سنگدوینی نماینده مردم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *