آخرین خبرها

مسابقات قهرمانی آسیا| پیروزی تیم ملی تنیس روی میز کشورمان مقابل هنگ کنگ

به گزارش خبرگزاری فارس،ملی پوشان پینگ پنگ ایران برای کسب عنوان پنجم تا هشتم رقابت های قهرمانی آسیا از ساعت ۱۳:۳۰ به مصاف هنگ کنگ رفتند و  در نهایت۳ بر ۲ به پیروزی دست یافتند.

ترکیب نوشاد عالمیان، نیما عالمیان و امیر حسین هدایی توانستند با کسب سه پیروزی و دو شکست در برابر یکی از تیم های سرشناس شرق آسیا،خود را مهیای پنجمی آسیا کنند.

شاگردان جمیل لطف الله نسبی که رنکینگ ۲۸ تیمی دنیا را دارا  هستند مقابل هنگ کنگ که صاحب رتبه ی ۱۰ دنیا می باشد شگفتی سازی کردند و اولین برد خود در قهرمانی آسیا را کسب کردند.

در دو بازی نخست، نوشاد عالمیان در مقابل هو وان کیت دارنده رنکینگ ۱۰۰ دنیا به پیروزی ۳ بر ۰ دست یافت و برادرش نیما دست به کاری بزرگ زد و مقابل وونگ چونگ تین که رنکینگ ۲۰ را برعهده دارد ۳ بر ۱ پیروز شد اما امیرحسین هدایی نتوانست کار هنگ کنگ را تمام کند و با شکست ۳ بر ۱ مقابل لام سو هانگ با رنکینگ ۸۴ جهان کار به بازی چهارم کشید که این بار، نوشاد عالمیان مقابل وونگ چونگ تین هنگ کنگی صاحب رنکینگ ۲۰ دنیا شکست خورد و کار به بازی پنجم کشید، در بازی پنجم و سرنوشت ساز نیما عالمیان المپین تنیس روی میز کشورمان با پیروزی قاطع ۳ بر صفر مقابل هو وان کیت برد ایران را قطعی کرد و در مجموع ۳ بر ۲ در این بازی حساس و مهم به پیروزی رسید.

تیم ملی تنیس روی میز کشورمان برای کسب مقام پنجمی تیمی قاره ی کهن فردا (جمعه) از ساعت ۱۱:۴۵ صبح به مصاف برنده ی سنگاپور و قزاقستان خواهد رفت.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

جنجال هک شدن سایت بلیت فروشی نیمه نهایی لیگ قهرمانان در عربستان

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال الهلال فردا(سه شنبه) در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *