واکنش جالب گواردیولا به گلزنی مسی/ پپ از کدام بازیکن تمجید کرد؟

به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته در چارچوب هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا پاری سن ژرمن با گلزنی لئو مسی مقابل منچسترسیتی به برتری رسید تا رقابت در این گروه به اوج خود برسد.

پاریس اکنون با 4 امتیاز صدرنشین و تیم‌های کلوب بروژ با 4 امتیاز ، منچسترسیتی با 3 امتیاز و لایپزیگ با صفر امتیاز در رده‌های بعدی قرار دارند.

پپ گواردیولا پس از شکست مقابل پاریس و درخشش مسی گفت: ما می‌دانستیم که کنترل کردن لئو در طول 90 دقیقه امکان ناپذیر است. او به تازگی از کمند مصدومیت بازگشته و هنوز به ریتم اصلی بازنگشته است. با این حال من او را می‌شناسم و می‌دانم وقتی پا به توپ شود، غیر قابل متوقف است.

وی ادامه داد: من از نحوه بازی منچسترسیتی راضی هستم. ما کاری را انجام دادیم که تا حد امکان شکل حملات تیم را به حداقل برسانیم. توانستیم شانس‌هایی هم ایجاد کنیم و به نظرم می‌توانستیم به گل برسیم. مردم نمی‌توانند ما را انکار کنند. ما در پاریس بازی خودمان را انجام دادیم ولی همیشه این ریسک وجود دارد که وقتی توپ از دستت می‌رود آنها می‌توانند با چند بازیکن مخصوصا با حضور وراتی و حضور بازیکنانی مثل نیمار و مسی موقعیت‌های دشوار ایجاد کنند.

سرمربی منچسترسیتی گفت: ما باید گل میزدیم ولی این اتفاق نیفتاد و به نظرم نمایش ما خیلی خوب بود. من عاشق وراتی هستم ولی نباید چشم از مسی هم بپوشیم.

وی ادامه داد: برای مسی آرزوی موفقیت می‌کنم. اگر او از حضور در پاریس خوشحال است پس من هم خوشحال خواهم بود.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

انتخابی جهام جهانی | ساعت بازی ها ایران مقابل لبنان و سوریه مشخص شد

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، براساس نامه کنفدراسیون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *