شاکری: نیازمند تولید محتوا در فضای مجازی هستیم

اقبال شاکری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری خطاب به دانشجویان در مورد حضور فعال در فضای مجازی گفت: حقیقت امر این است که نیروهای ارزشی، انقلابی و جهادی ما در فضای مجازی حضور دارند اما این حضور یک حضور تأثیر گذار نیست.

وی افزود: ما برای حضور تأثیر گذار در فضای مجازی نیازمند تولید محتوا در موضوعات مورد نظر هستیم و باید نیروهای ارزشی ما با پشتوانه علمی در این جهت حرکت کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وقتی ما برای موضوعات مختلفی که مدنظرمان است محتوا تولید کنیم، می‌توانیم در فضای مجازی تأثیر گذار باشیم و محتوای تولیدشده خود بین افراد و گروه‌های مختلف بازنشر و دست به دست شده و تأثیر خود را خواهد گذاشت.

شاکری خاطرنشان کرد: واقعیت این است که ما برای تأثیر گذار بودن در فضای مجازی و جهت‌دهی به افکار عمومی نیازمند اقدامات پیشینی هستیم و در حال حاضر همه اقدامات پسینی است.

وی افزود: اقدامات پیشینی می‌تواند برای ما بازدارندگی ایجاد کند و با تأثیرگذاری‌ای که دارد ما را هدف و مقصودمان بگذارد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اکثر اقدامات ما در فضای مجازی در شرایط فعلی پسینی است و واقعیت امر این است که اقدامات پسینی بیشتر جنبه واکنشی و انفعالی دارد و نمی‌تواند برای افکار عمومی تأثیرگذاری داشته باشد و ما همان طور که گفتم در فضای مجازی نیازمند تولید محتوا و انجام اقدامات پیشینی هستیم.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

انتصاب 2 عضو حقیقی هیات امنای صندوق نوآوری و شکوفایی از سوی رئیس جمهوری

به گزارش خبرگزاری فارس، رئیس جمهوری با صدور حکمی 2 عضو حقیقی هیات امنای صندوق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *