دستگیری عامل فروش سلاح و موادمخدر در کلاردشت/ کشف تجهیزات جنگی

سرهنگ پیام کاویانی رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از دستگیری متهمی خبر داد که از مخفیگاهش علاوه بر 4 قبضه سلاح جنگی و شکاری، 3 کیلو مواد مخدر و سایر تجهیزات جنگی کشف شد.

 سرهنگ کاویانی در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: در اوایل هفته جاری خبری در خصوص حمل و نگهداری سلاح جنگی توسط فردی در حوالی شهر کلاردشت استان مازنداران دریافت شد که در تحقیقات پلیسی مشخص شد متهم که دارای سوابق متعددی همچون توزیع مواد مخدر بوده و اقدام به حمل و نگهداری سلاح جنگی و شکاری غیر مجاز نیز می کند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران تصریح کرد: نتیجه تحقیقات پلیسی به مرجع قضائی منعکس و تیمی از ماموران پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی پایتخت به ادرس اعلامی اعزام و با انجام مراقبت های ویژه پلیسی توانستند، ششم مهر ماه متهم را در مخفیگاهش در حوالی شهر کلاردشت دستگیر و به پلیس امنیت عمومی انتقال دهند.

سرهنگ کاویانی تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم 2 قبضه سلاح جنگی ،2 قبضه سلاح شکاری ،3 کیلو مواد مخدر،8 عدد فشنگ جنگی و 131 عدد فشنگ سلاح شکاری غیر مجاز کشف شد.

وی با بیان اینکه متهم برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد، خاطر نشان کرد: پلیس به طور جد با کسانی که بخواهند امنیت شهروندان را به مخاطره بیندازند برخورد قانونی خواهد کرد.

به گفته سرهنگ کاویانی، تلاش برای دستگیری سایر مرتبطان این پرونده همچنان در دستور کار پلیس قرار دارد.

انتهای پیام/

 

 

 منبع

همچنین ببینید

بهره‌برداری از ۸۴۰۰ طرح اشتغال بانوان سرپرست خانوار در اختتامیه «بانوی برکت»

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری فارس، آیین بهره‌برداری از ۸ هزار و ۴۰۰ طرح اشتغال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *