انتقاد شدید سرمربی طارمی از بازیکنان ؛ چنین شخصیتی نباید در لیگ قهرمانان داشته باشیم

به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته در چارچوب هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا، تیم فوتبال پورتو مقابل لیورپول در خانه شکست سنگینی را متحمل شد و با وجود گلزنی طارمی به باخت 5 بر یک دست یافت.

سرخیو کونسیسائو، سرمربی پورتو پس از این باخت ناامیدکننده در خانه به انتقاد شدید از بازیکنان خود پرداخت و مدعی شد که آنها دستورات مربی را به خوبی اجرا نکردند.

کونسیسائو گفت:‌ من مسئول این شکست سنگین هستم. این بازی، مسابقه ای بود برای آیندگان که درس بگیرند. په په مشکلی در ماهیچه ران پایش داشت و نتوانست در خط دفاعی ما بازی کند. ما مجبور بودیم از «فابیو کاردوسو» به جای او در خط دفاع استفاده کنیم که تجربه بازی در لیگ قهرمانان اروپا را ندارد. با این شرایط وارد زمین شدیم و کمی پس از آغاز یک مصدومیت دیگر برای ما رخ داد و «اوتاویو» تعویض شد. با تعویض او تعادل تیم ما کاملاً به هم خورد و ما خیلی زود پس از بیرون آمدن این بازیکن گل خوردیم.

وی ادامه داد: ما نباید 5 گل در این بازی می‌خوردیم. 5 گل در تمرینات مشکلی ندارد چون فضایش فرق می‌کند ولی ما نباید 5 گل در لیگ قهرمانان اروپا دریافت کنیم. ما نباید در این بازی مقابل تیمی مثل لیورپول 9 خطا انجام دهیم. لیورپول تیمی جنگنده و پرفشار است و با عرض بالا بازی می‌کند. ما مقابل چنین تیمی نباید به سادگی توپ را از دست بدهیم.نمایش تیم امروز خیلی خیلی بد بود. اگر ما بخواهیم با چنین نمایش و شخصیتی در لیگ قهرمانان اروپا بازی کنیم باید این فکر کنیم که ایا بازیکنان مایل هستند که با این مربی کار کنند یا نه؟

کونسیسائو گفت: باید بررسی کنیم که تیم در کجاها اشتباه کرد و پس از آن باید با مدیریت حرف بزنم. بازیکنان تا به امروز به چیزهایی که گفته بودم عمل کردند ولی امروز خیلی خیلی بد بودند.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

به‌روزرسانی| نویدکیا: باوجود پیروزی فوتبالمان معمولی بود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محرم نویدکیا در نشست خبری پس از اولین بازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *