اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در خصوص ورود به مزایده برای انتخاب حامی مالی

به گزارش خبرگزاری فارس، با توجه به درپیش بودن مزایده کارگزاری باشگاه پرسپولیس، طبق این اطلاعیه، به آگاهی می‌رساند؛ متقاضیان و مزایده‌گران باید حتما در سامانه تدارک الکترونیک دولت «ستادایران» عضویت داشته باشند.

در این اطلاعیه آمده است: شرکت ورزشی فرهنگی پرسپولیس، ظرف روزهای آینده برای انتخاب کارگزار، حامیان مالی و همکاران تجاری خود نسبت به برگزاری مزایده طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، اقدام خواهد کرد.

شرکت در این مزایده، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که مزایده‌گران متقاضی شرکت در آن، حتما در سامانه تدارک الکترونیک دولت (ستادایران) عضویت داشته باشند.

افراد حقیقی و حقوقی که در نظر دارند در مزایده کارگزاری شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس، شرکت نمایند در صورت عدم عضویت در سامانه مذکور، باید نسبت به ثبت‌نام و عضویت اقدام کنند.

ثبت‌نام در سامانه تدارک الکترونیک دولت (ستادایران) از دو طریق تماس تلفنی با شماره تلفن 1456، داخلی یک یا به صورت آنلاین و از طریق سایت https://setadiran.ir امکانپذیر خواهد بود.

تاکید می‌شود با توجه به قریب‌الوقع بودن انجام مزایده مورد اشاره، مزایده‌گران هر چه سریع‌تر نسبت به بررسی عضویت خود در سامانه ستادایران یا ثبت نام در آن، اقدام نمایند.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

شوک دوباره به پرسپولیس؛ بدهی 300 میلیاردی سرخ ها به سازمان امور مالیاتی

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درحالیکه مسئولان باشگاه پرسپولیس این روزها به فکر تامین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *