اتحادیه جهانی کشتی: عموزاد امید ایران برای تصاحب وزن ۶۵ کیلو

به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات جهانی کشتی آزاد از شنبه ۱۰ مهر ماه به میزبانی اسلو نروژ آغاز خواهد شد. اتحادیه جهانی کشتی در گزارشی در تحلیل وزن ۶۱ کیلوگرم نوشت: زمانی که روسیه ترکیب خود را قرار بود برای مسابقات اعلام کند تکلیف ۲ وزن مشخص بود؛ عبدالرشید سعدلهیف در ۹۷ کیلوگرم و ماگمدوف در ۶۱ کیلو.

در حالی که سعدلهیف رهبری کشتی آزاد روسیه را برعهده داشت، ماگمدوف با برخی از عملکردهای خود در سطوح بین‌المللی به عنوان یک مدعی در وزن ۶۱ کیلوگرم مطرح شده است. او قهرمان نوجوانان جهان، قهرمان بزرگسالان اروپا و قهرمان جام جهانی انفرادی است و در تلاش برای کسب مدال طلا در نروژ.

۶۱ کیلوگرم وزنی است که جوانان بااستعداد و قهرمانان جهان را در اختیار دارد بنابراین تماشاگران می‌توانند در روز اول از کیفیت مسابقات لذت ببرند.

بکا لومتادزه از گرجستان روی تشک خواهد بود تا از عنوان قهرمانی جهان خود در سال ۲۰۱۹ دفاع کند اما با چالشی سخت از سوی ماگمدوف و المپیکی‌های توکیو روبه‌روست اما نباید چشم روی رحمان عموزاد دارنده عنوان قهرمانی جوانان جهان، دیتون فیکس قهرمان سابق جوانان جهان، توشیهیرو هاسگاوا بست‌. از طرفی احمد نبی از آذربایجان و راویندر از هند به راحتی می‌توانند قهرمانان نام برده را به چالش بکشند.

عموزاد پس از کسب دومین طلای جهان در مسابقات روسیه نشان داد که از سطح بالایی برخوردار است. کشتی هجومی او باعث می‌شود حریفان نتوانند در موقعیت‌های سخت او را از حرکت بازدارند.

او همچنین امید بزرگ ایران برای تصاحب وزن ۶۵ کیلوگرم در آینده است و این مسابقات جهانی می‌تواند دیدگاه مناسبی از انتظارات ما از او باشد.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

واکنش سجادی به شائبه همکاری فدراسیون فوتبال با یک شرکت صهیونیستی در ورود VAR

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سیدحمید سجادی در حاشیه پیاده‌روی به مناسبت هفته تربیت‌بدنی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *