آخرین شرایط ملی‌پوشان هندبال از زبان مربی/ طاهری: همه با انگیزه کار می‌کنند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محسن طاهری، مربی تیم ملی هندبال ایران در حاشیه تمرین امروز ملی‌پوشان اظهار داشت: خدا را شکر دومین اردوی تیم ملی انسجام بیشتری از اردوی نخست دارد و همچنین بچه‌ها انگیزه بیشتری دارند. امیدوارم همین روند ادامه داشته باشد و بتوانیم در نهایت تیمی قوی و با انگیزه را راهی رقابت‌های قهرمانی آسیا کنیم.

وی با اشاره به سطح آمادگی بازیکنان در دومین اردوی تیم ملی افزود: طبیعی است که بازیکنان چون تازه از لیگ به اردو ملحق شده‌اند، خسته باشند چون زمانی برای ریکاوری نداشتند با این حال با انگیزه کار می‌کنند. در حال حاضر روی آمادگی جسمانی بازیکنان نمی‌توانیم کار کنیم چون در لیگ برتر حتما اذیت می شوند. اگر زمانی حس کنیم نیازمند کار بیشتری در این زمینه هستیم، حتما زمان و برنامه‌ای به این امر اختصاص خواهیم داد.

طاهری درباره برنامه‌های سرمربی تیم ملی در دومین اردوی تیم ملی نیز گفت: برنامه مانوئل مونتایا فرناندز در دومین اردوی آماده سازی، کار روی سیستم های دفاع باز است. همچنین روی تاکتیک‌های حمله هم متمرکزیم. 

مربی تیم ملی هندبال کشورمان ادامه داد: همچنین امروز عصر و جمعه صبح دو بازی دوستانه با تیم ملی «ب» داریم و بنا داریم طی این دو بازی سطح پیشرفت بازیکنان را در سیستم هایی که مانوئل روی آنها متمرکز است، محک بزنیم و بسنجیم.

وی در خصوص لژیونرهای هندبال نیز بیان کرد: مانوئل مونتایا فرناندز بازی لژیونرها را رصد می‌کند و نظر مثبتی نیز روی عملکرد برخی لژیونرها دارد. برخی از لژیونرها هم قول داده‌اند در اردوی بعدی به تیم ملحق شوند.

اردوی آماده سازی تیم های ملی «الف» و «ب» این روزها در سالن شهید قاسم سلیمانی مجموعه فدراسیون هندبال در حال برگزاری است.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

دومین چک قاسمی نژاد به پدیده هم برگشت خورد/مشهدی ها جلوی بازی مهاجم استقلال را می گیرند؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، امین قاسمی نژاد مهاجم فصل گذشته پدیده امسال با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *