والیبال جوانان جهان| سعادت: خیلی ناراحت هستیم/ شانس با ما یار نبود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم ملی والیبال جوانان ایران در پنجمین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی جهان، با کسب پیروزی سه بر صفر مقابل مراکش، به سومین برد خود در این رقابت‌ها دست یافت.

بردیا سعادت ملی‌پوش جوان ایران با اشاره به بدشانسی تیم ملی جوانان در شروع تورنمنت ایتالیا، گفت: ابتدا بگویم از این‌که در آغاز مسابقات قهرمانی جوانان جهان بدشانسی آوردیم و نتوانستیم توانایی و بازی‌ واقعی خود را به نمایش بگذاریم، ناراحت هستیم. امیدوارم در ادامه مسابقات تا آن‌جا که ممکن است، خوب کار کنیم.

سعادت درمورد پیروزی تیم ملی مقابل مراکش هم گفت: پیش از این و در مرحله گروهی مسابقات با مراکش بازی کردیم و از این تیم شناخت داشتیم. به خوبی نقاط ضعف مراکش را می‌دانستیم و با آنالیزی که از این تیم داشتیم، آن‌ها را تحت فشار قرار دادیم.

محمد یاکی، کاپیتان مراکش هم درخصوص بازی امروز و شکست مقابل ایران خاطرنشان کرد: تیم مراکش برخی بازیکنان کلیدی از جمله لیبروی تیم را در اختیار نداشت و این مسئله باعث شد مدافع میانی، مجبور شود کار دریافت را هم برعهده بگیرد. با این حال، سعی کردیم بازی به بازی پیشرفت کنیم و از حضور در چنین مسابقاتی درس بگیریم.

‌انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

ادعای رسانه ترکیه‌ای: فنرباغچه خواهان فروش صیادمنش

به گزارش خبرگزاری فارس، سایت آجان اسپور ترکیه از تصمیم فنرباغچه به فروش اللهیار صیادمنش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *