مانور بزرگ و بی نظیر سیاسی/ عملیاتی که منجر به آغاز پیروزی شد

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزرای فارس، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر اظهار داشت: برخی از دوستان از اعضای شورا فرصت و سعادتی نصیب‌شان شد که در برنامه اربعین حضور یابند ان‌شاءالله سال‌های آینده نیز ما هم این توفیق را پیدا خواهیم کرد.

وی افزود: راهپیمایی اربعین یک مانور سیاسی و بزرگ در دنیا است و بر این اساس خیلی‌ها علیه آن صحبت و مسائل مختلفی را بیان می‌کنند.

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه راهپیمایی اربعین طلیعه ظهور امام زمان (عج) است گفت: امام زمان وقتی که ظهور کنند خودشان را به نام فرزند حسین معرفی می‌کنند لذا این نشان می‌دهد زیارت حسین و موضوع عاشورا مسأله مهمی بوده، است و خواهد بود و ان‌شاءاالله زیارت همه زوار مورد قبول درگاه حق قرار گیرد و ما هم درک این زیارت را داشته باشیم.

چمران با اشاره به اینکه امروز در صحن شورا از سردار فدوی جانشین فرمانده سپاه دعوت شده است گفت: قرار است ایشان در مورد موضوع دفاع مقدس صحبت‌هایی داشته باشند لذا من چندان به این قضیه نمی‌پردازم ولی مردان بزرگی دفاع مقدس را اداره کردند و سبب شد امروز موقعیت خودمان را در جهان پیدا کنیم و تثبیت شود.

وی گفت: 5 مهر روز شکست حصر آبادان و انجام عملیات ثامن‌الائمه است که از برنامه‌های دفاع مقدس و آغاز حرکت موفقیت‌آمیز ما بوده است.

رئیس شورای شهر تهران گفت: شکست حصر آبادان به فرمان امام انجام گرفت و اولین عملیات بزرگ و آغاز پیروزی بود.

چمران گفت: 7 مهر روز آتش‌نشانی و ایمنی است که این روز را به همه آتش‌نشانان تبریک می‌گویم این عزیزان افرادی هستند که در طول سالیان اثبات کردند که جان خودشان را برای دیگران فدا می‌کنند و همیشه آماده همکاری هستند.

انتهای پیام/

 منبع

همچنین ببینید

فرصت سوزی صنایع دستی در دوره کرونا/ چرا باید محصول ایرانی در عراق تولید شود؟

علی بابا بختیاری استاد شیشه‌گری در گفت‌وگو با خبرنگار صنایع دستی خبرگزاری فارس در خصوص …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *