تحلیل یک سایت آمریکایی از احتمال رویارویی دوباره یزدانی و تیلور

به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات جهانی کشتی آزاد از روز شنبه ۱۰ مهرماه به میزبانی نروژ آغاز می‌شود. یک سایت آمریکایی در تحلیل وزن ۸۶ کیلوگرم این مسابقات نوشت: دیوید تیلور نماینده تیم کشتی آمریکا در وزن ۸۶ کیلوگرم برای مسابقات جهانی اسلو نروژ است.

دیوید تیلور از نوامبر ۲۰۱۶ مقابل هیچ کشتی‌گیر بین‌المللی شکست نخورده و هیچ نشانه‌ای از کاهش قدرت خود نشان نداده است. پیروزی تیلور در دیدار با حسن یزدانی از ایران و دارنده مدال طلای المپیک باعث شد تا مقابل او ۳ بر صفر برنده باشد.

برای تیلور، یزدانی و نایفونوف در طرف دیگر جدول قرار می‌گیرند و این احتمال وجود دارد با آنها در نیمه نهایی کشتی بگیرد. تیلور در راه رسیدن به فینال جهانی برابر هر رقیبی محبوب‌ترین ورزشکار خواهد بود.

چهارمین برتری برابر حسن یزدانی؟ 

از فوریه ۲۰۱۶، حسن یزدانی ۳ باخت مقابل تیلور را تجربه کرده است.یزدانی و تیلور برای اولین بار در جام جهانی ۲۰۱۷ کشتی گرفتند. با وجود اینکه یزدانی ۳ بر صفر پیش افتاد، تیلور موفق شد ۸ بر ۴ پیش افتاده و یزدانی را مغلوب کند.

دومین رقابت این دو کشتی‌گیر در سال ۲۰۱۸ بود که حسن یزدانی باز هم نتیجه را واگذار کرد. این دو سومین بار در فینال المپیک توکیو روبه روی هم قرار گرفتند که یزدانی در ۱۸ ثانیه پایانی با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد.

یزدانی ظاهراً مقابل تیلور فاصله را کم کرده اما در هیچ کدام از مبارزه‌ها موفق به پیروزی نشده است. به احتمال زیاد در فینال جهانی ۲۰۲۱ متوجه خواهیم شد که چهارمین دیدار یزدانی است که بر تیلور غلبه می‌کند یا خیر؟

کسی نمی‌تواند تیلور و یزدانی را کنار بزند

این سایت تخصصی کشتی در ادامه گزارش خود نوشت: هیچ وزن دیگری در جهان وجود ندارد که کشتی گیران شماره یک، ۲ و ۳ به وضوح مشخص باشند که در وزن ۸۶ کیلوگرم مشخص است. دیوید تیلور به عنوان کشتی‌گیر شماره یک از هیچکس در این زمینه شکست نخورده است. یزدانی که در رده دوم قرار دارد تنها مقابل تیلور شکست خورد. سپس نایفونوف کشتی گیر شماره ۳ فقط به دیوید تیلور و حسن یزدانی باخته است.

در حالی که بعید است کسی تیلور، یزدانی یا نایفونوف را کنار بزند، تعدادی کشتی‌گیر هستند که می‌توانند برای دومین مدال برنز رقابت کنند. به نظر می‌رسد عثمان گوچن و بوریس ماخوف بیشترین موفقیت را در این زمینه دارند.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

تست کرونای نوشاد پس از ۱۰ روز قرنطینه منفی شد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، نوشاد عالمیان ستاره تنیس روی میز کشورمان که در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *