واکنش مطبوعات به بازی مهم امروز بارسلونا / کومان این آخرین شانست است +تصاویر

به گزارش خبرگزاری فارس، امروز از ساعت 17و 45 دقیقه یکی از حساس‌ترین بازی‌های بارسلونا برگزار می‌شود. جایی که باشگاه در دو راهی مهم ابقای کومان یا برکناری او مانده و همه چیز به نتیجه دیدار امروز گره خورده است. 

بارسلونا امروز میزبان لوانته است و هم کومان و هم لاپورتا از هواداران خواهش کرده‌اند که به ورزشگاه بیایند و تیمشان را تشویق کنند. بارسلونا حتی از بازگشت «فاتی» پس از 10 ماه نیز رونمایی خواهد کرد و تصمیم دارد هر کاری کند تا حمایت‌ها همچنان از تیم باقی بماند. 

به گفته رسانه‌های اسپانیایی اخراج کومان قطعی است ولی زمان آن هنوز مشخص نیست. اگر بارسلونا در بازی امروز نیز ناکام بماند، به احتمال فراوان همین امشب خبرِ برکناری کومان از سوی بارسلونا منتشر خواهد شد. به همین خاطر دیدار امروز بسیار اهمیت دارد و به نوعی آخرین شانس کومان محسوب می‌شود.

موندو دپورتیوو در چاپ امروز خود با تیتر «زنده باد بارسا، زنده باد فاتی»‌از بازی مهم بارسلونا نوشت و آمدن جانشین مسی را خوش آمد گفت. کومان اعلام کرده که در این بازی فاتی برای دقایقی وارد میدان خواهد شد.

 اسپورت کاتالونیا نیز در جلد امروز خود به شانس نهایی سرمربی بارسلونا اشاره کرد و تیتر «آخرین آزمون» را در صفحه اصلی کار کرد. اسپورت نوشت که آینده کومان به نتیجه این بازی گره خورده و باید دید چه نتیجه‌ای در این مسابقه رقم خواهد خورد. 

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

پایان دور دوم لیگ تنیس روی مز بانوان با صدرنشینی شهرداری شهر بابک

به گزارش خبرگزاری فارس، در پایان دور دوم رقابت‌های لیگ تنیس روی میز بانوان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *