قول پیگیری درخواست ملی‌پوش والیبال از رهبر انقلاب توسط سرپرست تیم/ کارخانه: بازیکنان سرمایه هستند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اسماعیل مسافر، دریافت کننده تیم ملی والیبال کشورمان با اشاره به پیام تبریک مقام معظم رهبری بابت قهرمانی تیم ایران، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری بارها در اظهارات خود نشان داده‌اند که توجه ویژه‌ای به والیبال دارند. ایشان چندی پیش تاکید به استفاده از مربیان داخلی در تیم‌های ملی داشتند و خوشبختانه والیبال به عنوان یکی از رشته‌های گروهی موفق توانست به این خواسته رهبری هم جامه عمل بپوشاند.

مسافر ادامه داد: وقتی شنیدم که رهبر انقلاب قهرمانی تیم ملی در آسیا را تبریک گفته‌اند بسیار خوشحال شدم و به سهم خودم از ایشان تشکر می‌کنم، اما خواسته‌ای هم از ایشان دارم. از محضر رهبر انقلاب درخواست می‌کنم که در صورت فراهم بودن شرایط، با توجه به سوابقی که در تیم‌های ملی دارم و عنوان قهرمانی که اخیراً توانستیم کسب کرده و دل مردم را شاد کنیم با دستور فرمانده کل قوا از انجام خدمت دوره سربازی معاف شوم.

مصطفی کارخانه، سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان و یکی از پیشکسوتان شناخته شده این رشته در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد درخواست اسماعیل مسافر از رهبر انقلاب اظهار داشت: قهرمانی والیبال ایران در آسیا با کادری ایرانی آنقدر ارزشمند بود که رهبر انقلاب هم پیام تبریک فرستادند. با توجه به اینکه مقام معظم رهبری علاقه خاصی به والیبال دارند حتماً این درخواست را پیگیری خواهیم کرد.

وی ادامه داد: بازیکنان پس از رسیدن به این مرحله دغدغه دارند که حالا باید دو سال خدمت مقدس سربازی را سپری کنند. بازیکنان ملی پوش سرمایه های والیبال کشور هستند و باید به آنها کمک کنیم تا حفظ شوند و بازهم پرچم کشورمان را در میادین بین المللی بالا ببرند.

سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان افزود: این تیم باید آرامش داشته باشد تا در مسابقات پیش رو هم بتواند نام ایران را بر سر زبان ها بیاندازد. یکی از راه های تزریق آرامش به این تیم از بین بردن دغدغه بازیکنان است. تمام تلاشم را می کنم که موضوع خدمت سربازی اسماعیل مسافر و امین اسماعیل نژاد که هر دو نفر از سرمایه ها و ستاره های تیم ملی هستند با کمک مسئولان و دستور مقام معظم رهبری حل شود. رهبر انقلاب با پیامی که فرستادند انرژی صدچندانی به والیبالی ها دادند و امیدوارم این نگاه پدرانه آنها همچنان ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

جام ملت‌های فوتبال بانوان آسیا| تست کرونای 2 بازیکن حریف ایران مثبت شد

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم‌های ملی فوتبال زنان هند و ایران در نخستین مسابقه خود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *