سرپرست نفت آبادان ادعای مدیرعامل باشگاه را رد کرد/اردوی شاگردان منصوریان از سه شنبه آغاز می شود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در شرایطی که قرار بود تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان از فردا اردوی آماده‌سازی دو هفته‌ای خود را در کمپ کردان آغاز کند، جهانگیر کی‌شمس، مدیرعامل این باشگاه مدعی شد به دلیل واریز نشدن پول توسط سازمان منطقه آزاد اروند این تیم هیچ پولی برای برگزاری اردو ندارد.

 خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در این زمینه با علی فیروزی سرپرست تیم صنعت‌نفت  تماس گرفت که وی در خصوص مشکلات نفت برای برگزاری این اردو اظهار داشت: قرار بود منطقه آزاد اروند تا پایان این هفته پولی را به حساب باشگاه واریز کند که این اتفاق نیفتاد و به همین دلیل برگزاری اردوی تیم ما به تاخیر افتاده است. از فردا بار دیگر مراحل اداری دریافت پول را پیگیری می‌کنیم تا بتوانیم برای برگزاری اردو به کردان بیاییم.

وی افزود: هرچند برنامه اردوی تیم ما به دلیل بی‌پولی تغییر کرد اما به احتمال فراوان این اردو با چند روز تاخیر و از دوشنبه یا سه‌شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد.

طبق برنامه ریزی قبلی علیرضا منصوریان و دستیارانش صنعت‌نفت قرار بود در این اردوی تدارکاتی سه دیدار دوستانه مقابل تیم‌های هوادار، سایپا و مس رفسجان بروند.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

ماموریت مدیران آلومینیوم با درخواست خطیبی

به گزارش خبرگزاری فارس، رسول خطیبی پس از پایان دیدار آلومینیوم مقابل پدیده از آغاز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *