نورافکن: هدف گذاری سپاهان آسیا است/ به بازی مقابل کره‌جنوبی و امارات خوشبینم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، امید نورافکن در مورد بازی دوستانه سپاهان و گل‌گهر که در واقع شباهتی به بازی دوستانه نداشت، اظهار داشت: برای بردن حتی در بازی دوستانه می‌جنگیم. گل‌گهر تیم پرمهره و با امکانات خوبی است. یکی از حریفان ما و حتی می‌توانم بگویم مدعی قهرمانی لیگ برتر است. جنگ داخل زمین عادی بود. این دیدار برای ما مفید بود. امیدوارم استارت خوبی برای شروع لیگ بزنیم و بهتر از سال قبل باشیم.

بازیکن تیم فوتبال سپاهان در مورد اینکه انتظارات بعد از بازی در تیم ملی از او بالا رفته است، عنوان کرد: تیم را برای لیگ قهرمانان خوب بسته‌ایم و خوب تمرین می‌کنیم. هدف‌گذاری ما برای این مسابقات است. امیدوارم بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.

نورافکن با اشاره به حضور در تیم ملی تصریح کرد: تلاشم این است که آمادگی خودم را به کادر فنی و هم‌بازی هایم نشان بدهم. دوست دارم بتوانیم بهترین عملکردم را در تیم ملی داشته باشم. امیدوارم برای خوشحالی مردم بهترین نتایج را کسب کنیم و به جام جهانی صعود کنیم که این آرزوی هم بازیکنی است. خوش‌بین هستم که در دو دیدار مقابل امارات و کره جنوبی بتوانیم بهترین نتیجه را بگیریم. مخصوصاً‌ بازی با امارات که خارج از خانه است و امتیاز آن می‌تواند به ادامه مسیر ما کمک کند.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

ماموریت مدیران آلومینیوم با درخواست خطیبی

به گزارش خبرگزاری فارس، رسول خطیبی پس از پایان دیدار آلومینیوم مقابل پدیده از آغاز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *