کریمی قدوسی: باید از ورزشکارانی که مقابل رژیم صهیونیستی حاضر نمی‌شوند حمایت حقوقی کرد

جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در حمایت از حقوق ورزشکاران‌مان در عرصه بین‌المللی گفت: رژیم صهیونیستی با حمایت آمریکا و اروپا به دنبال نفوذ در فدراسیون‌های ورزشی بین‌المللی است.

وی افزود: سفاکی رژیم صهیونیستی امروز بر هیچکس پوشیده نیست و ورزشکاران کشورهای مختلف سعی دارند نفرت‌شان را از این رژیم را با مسابقه ندادن با ورزشکاران رژیم صهیونیستی ابراز کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: رژیم صهیونیستی با نفوذی که در فدراسیون‌های بین‌المللی ورزشی داشته با فشار این رژیم مقرراتی در فدراسیون‌های مختلف ورزشی در سطح جهان وضع شده تا ورزشکارانی که از رویارویی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی انصراف دهند مجازات شوند.

کریمی قدوسی خاطرنشان کرد: امروز انصراف از رویارویی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی در سطح جهان در حال تبدیل شدن به یک رویه است و این مسئله رژیم صهیونیستی را دچار وحشت کرده است.

وی افزود: با توجه به اینکه انصراف ورزشکاران کشورهای مختلف از رویارویی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی لطمه بزرگی از نظر حیثیتی و حقوق بشری به این رژیم وارد می‌آورد، این رژیم در تکاپو برای مجازات این ورزشکاران است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: بر همین اساس باید حمایت‌های حقوقی چه در سطح وزارت امور خارجه و چه در سطح قوه مجریه و حتی قوای دیگر باید حمایت‌های حقوقی از ورزشکاران کشورمان در سطح بین‌المللی به عمل آید.

کریمی قدوسی خاطرنشان کرد: یکی از راه‌ها برای جلوگیری و مقابله با توطئه‌های رژیم صهیونیستی در عرصه ورزشی در سطح جهان تشکیل یک کمپین با امضای ورزشکاران مخالف رژیم صهیونیستی است تا هرچه بیشتر ماهیت این رژیم را آشکار سازد و عزم و اراده خود را برای عدم رویارویی با ورزشکاران این رژیم نشان دهند.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

هنوز رسانه ها مشغول اخبار سفر مسکو هستند که رئیس‌جمهور به مناطق سیل‌زده رفت

به گزارش خبرگزاری فارس، بهادری جهرمی سخنگوی درباره سفر حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *