نخستین دیدار چهره به چهره قاضی‌زاده با خانواده شهدا و ایثارگران تهران

به گزارش خبرگزاری فارس،‌ سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز سه‌‌شنبه ۳۰ شهریورماه در دیداری ویدئو کنفرانسی پای صحبت و درد دل ۶ تن از ایثارگران تهران بزرگ نشست. وی در این نشست ضمن شنیدن مطالبات و درخواست‌های ایثارگران، دستورات لازم برای  بررسی و حل مشکل این عزیزان را صادر کرد.

قاضی‌زاده هاشمی دیدار بی‌واسطه با عزیزان ایثارگر و مطرح شدن مطالبات ایشان را از جمله اتفاقات خوب در بنیاد خواند و گفت: این دیدارها علاوه بر ارتباط خادم و مخدومی بین جامعه معزز ایثارگری و مسؤولان بنیاد، جنبه نظارتی بر مسئولان استانی هم دارد و باعث می‌شود ایشان هم در خدمت به جامعه هدف با ظرافت و اهتمام بیشتری تلاش کنند.

وی افزود: مطمئناً موارد مشابه مشکل هر کدام از ایثارگرانی که با ایشان دیدار می‌کنیم، در جامعه بزرگ ایثارگری وجود دارد؛ لذا برای برقراری عدالت در خدمت‌رسانی به ایثارگران معزز، لازم است ادارات کل بنیاد‌ها مشکلات ایثارگران حوزه خود را جمع‌آوری و با معاونت‌های بنیاد مطرح کنند تا مواردی که پیش می‌آید و نیاز به دستور دارد را به‌صورت یک ابلاغ کلی و رویه تصویب و در دستور کار قرار دهیم.

معاون رئیس جمهور بیان داشت: دیدار چهره به چهره با خانواده شهدا و ایثارگران و نشستن پای دردو دل ایشان برای خود من توفیق بزرگی است و امیدواریم به عنوان یک سنت حسنه تبدیل به رویه شود و ادامه داشته باشد.

به گزارش فارس، این نشست نخستین دیدار چهره‌به‌چهره رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده معظم شهدا و ایثارگران بود که به‌ صورت پایلوت در استان تهران اجرا شد و هدف از این دیدارها آشنایی بی‌واسطه با مشکلات و دغدغه‌های خانواده شهدا و ایثارگر اعلام شده است.

محمد غفوری سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ که در سالن اجتماعات بنیاد این استان حاضر بود، ضمن تبریک هفته دفاع مقدس گفت: در نخستین جلسه این دیدار چهره به چهره از شش خانواده ایثارگر دعوت به عمل آمد و خانواده‌های معظم شهدا به‌ صورت آنلاین با معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران افزود: ۶ خانواده شاهد و ایثارگر تهران بزرگ شامل همسر جانباز اعظم‌سادات غفرانی، همسر شهید رفیعی، همسر جانباز ناهید خضرآباد، فرزند شهید میثم شریفی و فرزند شهید جواد دودانگه در ساختمان بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران حضور پیدا کردند و به صورت ویدیو کنفرانس با قاضی زاده هاشمی به گفت‌وگو و طرح مشکلات خود پرداختند.

در این دیدار سعید حقیقی مشاور عالی و مدیر کل حوزه ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز حضور داشت.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

برگزاری دوره‌های ارتقاء سطح علمی معلمان، مربیان قرآن و طلاب در مؤسسه بصائر

به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس مؤسسه فرهنگی و قرآنی بصائر برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *