حدادی: کمرم را جراحی نمی‌کنم/ پرتاب بالای 60 متر نشان می‌دهد می‌توانم به روزهای خوبم برگردم

احسان حدادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد عمل خیرخواهانه اهدای خون اظهار داشت: هر فردی که در جامعه زندگی می‌کند باید به همنوع خود کمک کند. هم خون اهدا می‌کنیم و هم سلامت بدنمان را تضمین می‌کنیم. با این کار هم به افرادی که نیازمند هستند کمک می‌کنیم. من هم وظیفه خودم بود که در این طرح اهدای خون ورزشکاران شرکت کنم. از این اتفاق خوشحالم و امیدوارم ورزشکاران دیگر هم بیایند و اهدای خون داشته باشند. 

وی در مورد شرایط خودش گفت: بعد از دو سال توانستم در لیگ باشگاه‌ها پرتاب بالای 60 متر داشته باشم. البته پرتاب بالای 60 متر برای من خوشحالی ندارد، اما همین نشان می‌دهد اگر درد کمرم بهتر شود می‌توانم به روزهای اوجم بازگردم. 

حدادی در مورد اینکه عمل جراحی روی کمرش انجام خواهد داد یا خیر، گفت:‌ فکر نمی‌کنم عملی انجام دهم، با فیزیوتراپی و یک سری اعمال اصلاحی برای مسابقات آینده آماده می‌شوم. برای مسابقات سال آینده در بازی‌های آسیایی و قهرمانی آسیا آماده می‌شود. امیدوارم با یک نتیجه خوب در مورد آینده ورزشی‌ام تصمیم بگیرم. 

قهرمان چهار دوره بازی‌های آسیایی در مورد اینکه فکر می‌کند با کسب نتیجه خوب در سال آینده ناکامی المپیک را هم جبران کند، گفت: امیدوارم بتوانم پنجمین مدال طلایم را هم بگیرم و رکورددار شوم. همه باید کمک کنند که این اتفاق بیفتد. خوشبختانه حمید سجادی یک وزیر ورزشی و هم یک فرد دوومیدانی کار بوده و از جنس خودمان است.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

تست کرونای نوشاد پس از ۱۰ روز قرنطینه منفی شد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، نوشاد عالمیان ستاره تنیس روی میز کشورمان که در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *