تراکتور بدون معاون حقوقی با انبوهی از پرونده های مالی / انفعال زنوزی ادامه دارد؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، هواداران تیم تراکتور طبق وعده مدیران امیدوار بودند پنجره نقل و انقالاتی این باشگاه در این هفته با پرداخت طلب ۴۷۵ هزار یورویی آنتونی استوکس به وکیل بازیکن ایرلندی در ترکیه باز شود.

با این وجود  مشخص شد که پنجره نقل و انتقالات تراکتور بار دیگر به دلیل طلب ۱۲۰ هزار یورویی به پاتریک دی وایلد(دستیار جرج لیکنز) و حدود ۹۰۴ هزار یورویی به کوین کنستانت، بازیکن گینه‌ای که بدون حتی یک دقیقه بازی برای این تیم به دلیل مصدومیت قراردادش با تراکتور فسخ شد، بسته شده است.

در حقیقت محمدرضا زنوزی به عنوان مالک این باشگاه در شرایطی که هنوز  با استوکس تسویه حساب نکرده باید در فرصت یک ماهه‌ای که تا شروع لیگ برتر مانده برای استفاده از بازیکنان جدید این تیم حدود یک میلیون و پانصد هزار یورو(حدود ۴۵ میلیارد تومان) فقط برای همین سه پرونده پرداخت کند. 

هرچند مدیران باشگاه تراکتور و فراز کمالوند، سرمربی سابق این تیم بارها بحث پرداخت حدود ۴۵ میلیارد تومان برای باز شدن پنجره نقل و انقالاتی تراکتور را اعلام کردند اما هیچ یک از مسئولان و مربیان این باشگاه تاکنون درباره اینکه پرونده کنستانت و پاتریک هم که سبب بسته شدن این پنجره شده صحبت نکرده بودند.

از طرفی جمشید نظمی، مدیرعامل سابق باشگاه تراکتور که حدود دو ماه قبل اسماعیل گودرزی، معاون حقوقی سابق این باشگاه را از سمت خود برکنار کرده هنوز جانشینی برای وی تعیین نکرده است و باشگاهی که اکنون به پرچمدار پرونده های حقوقی و بدهی های مالی در فوتبال کشورمان تبدیل شده است، در شرایط بغرنج فعلی‌اش حتی معاون حقوقی ندارد. 

هرچند نمی‌توان از عملکرد تعدادی از مدیران و معاونان سابق  تراکتور در انبوه بدهی‌های این باشگاه بی تفاوت عبور کرد اما مشخص نیست زنوزی که ظاهرا تمایلی هم برای تسویه حساب حتی یکی از این پرونده ها ندارد به چه دلیلی در شرایط فعلی از مدیرعامل و تیم مدیریتی فعلی تراکتور درخواست استخدام یک معاون حقوقی را نمی‌کند.

با این روند نا به سامان و تلبنار شدن پرونده‌های سنگین مالی، پرشورها شاید در شرایط به مراتب سخت‌تری در ادامه راه قرار بگیرند و محرومیت‌های شدیدی برای این باشگاه بدهکار اعمال شود‌. 

انتهای پیام /منبع

همچنین ببینید

پیروانی: کرونا بزرگترین حریف تیم ملی است/ این بار مقابل عراق بسته بازی کنیم

غلامحسین پیروانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد دیدار روز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *