اتفاق عجیب در امارات؛ مربی و بازیکن استقلال تهدید به اخراج از هتل شدند/ مجیدی برای کرونایی ها بلیت خرید

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دکتر بهزاد نوشادی و علیرضا رضایی بدنساز و دروازه بان تیم استقلال به دلیل ابتلا به کرونا حدود 3 هفته در دبی در قرنطینه حضور داشتند و تست آنها منفی شده اما مشکلات متعددی برای بازگشت به تهران پیدا کرده اند.

بهزاد نوشادی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص اینکه آیا بهبود پیدا کرده یا خیر اظهار داشت: هم من و هم علیرضا رضایی تست هایمان منفی شده اما مشکلات عجیبی پیدا کرده ایم.

وی افزود: متاسفانه شب گذشته داشتند ما را از هتل بیرون می کردند اما به خاطر تماس یکی از مسئولان دوباره به اتاق هایمان برگشتیم. امروز دوباره مسئولان هتل اعلام کردند باید از هتل بیرون بروید چون مدت زمان حضورمان در هتل تمام شده و کسی مسئولیت مالی حضور ما در هتل را نمی پذیرد.

مربی بدنساز استقلال یادآور شد: در شرایطی که باید به ایران برگردیم هیچکس از باشگاه نیست که برای ما بلیط بخورد. چند بار با مسئول مالی تماس گرفتم که گفت کسی نیست تا پول خرید بلیت برگشت ما را پرداخت کند. ما در لابی هتل نشسته ایم و  از اتاق هایمان بیرون آمده ایم و هر لحظه ممکن است ما را از اینجا بیرون کنند.

نوشادی تاکید کرد: هم من و هم رضایی شرایط بدنی خوبی نداریم چون کرونا داشتیم و از نظر جسمی ضعیف شدیم ولی واقعا کسی نیست که به داد ما برسد. امروز هم مجبور شدم با فرهاد مجیدی تماس بگیرم و او اعلام کرد خودش پول بلیت را پرداخت می کند ظاهرا او قرار است بلیت ساعت 21 امشب را برای ما بگیرد و در نهایت به ایران برگردیم اما برایم جالب است که چرا هیچکس نیست پاسخ ما را بدهد.

وی ادامه داد: در این چند روز خیلی اذیت شدیم و من در طبقه پنجم و رضایی در طبقه یازدهم به صورت آنلاین با هم کار می کردیم اما رضایی گلر اول تیم امید است و از نظر جسمی خیلی ضعیف شده و باید هر چه سریعتر به شرایط عادی برگردد.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

پرونده مدافع سرباز و فجرسپاسی شیراز بسته شد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مدافع تیم فوتبال فجر شهیدسپاسی شیراز، از این تیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *