گواردیولا: احساس گناه می کنم خوب نبودیم / ساوتهمپتون 7روز تمرین کرد، ما 10 دقیقه!

به گزارش خبرگزاری فارس، منچسترسیتی شب گذشته مقابل ساوتهمپتون هر چه تلاش کرد به گل نرسید. آنها دقیقه 90 البته دروازه قدیس ها را باز کردند ولی ویدیوچک آن را رد کرد تا بار دیگر VAR در دقایق پایانی بر ضد گواردیولا سوت زند. گواردیولایی که چند روز پیش از تمام تماشاگران منچسترسیتی درخواست کرده بود که به ورزشگاه بیایند ولی اصلا نتوانست برای آنها بازی خوبی به نمایش گذارد.

پپ پس از این تساوی ناامیدکننده در ورزشگاه اتحاد از احساس گناه صحبت کرد و مدعی شد که تیمش ابدا نمایش خوبی نداشته است.

گواردیولا گفت: وقتی بازی خوب نیست من احساس بدی دارم به خاطر تماشاگران زیرا آنها بیایند که یک نمایش خوب ببیننند و لذت ببرند. این شغل من است و از اینکه نتوانستم آنها را راضی کنم احساس گناه کنم چون ما اصلا خوب بازی نکردیم.

وی ادامه داد: آنها یک هفته زمان داشتند تا برای این بازی آماده شوند ولی ما 10 دقیقه دیروز تمرین کردیم. لیگ برتر انگلیس 38 بازی دارد و ما باید مقابل همه بازی کنیم ولی این موضوع برای تیم هایی که در لیگ قهرمانان اروپا بازی می کنند فرق دارد. ما اصلا زمانی برای ریکاوری نداشتیم. امروز ذهنمان آماده نبود زیرا خسته شده بود. من خواستم با اضافه کردن 4 – 5 بازیکن، بازیکنان آماده به زمین بفرستم ولی همیشه این اتفاق رخ نخواهد داد.

انتهای پیام/منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.