فوتبال فرانسه دوباره میدان جنگ شد/طلسم شکنی با طعم زد و خورد!+عکس و فیلم

به گزارش خبرگزاری فارس، فصل جدید لیگ فرانسه شاهد درگیری های زیادی میان هواداران فوتبالیست ها بوده است.

نخستین درگیری به ماه گذشته برمی گردد که میان هواداران نیس  با بازیکنان مارسی مخصوصا دیمیتری پایت رخ داد که باعث شد بازی به تعویق بیفتد.

شب گذشته دومین درگیری عجیب در ورزشگاه های فرانسه رخ داد اما این بار بازی نیمه تمام نماند و با تدابیر شدید امنیتی بازی برگزار شد.

دیدار  لانس-لیل که دربی شهر لیل به شمار می آید شب گذشته با میزبانی لانس برگزار شد شاهد اتفاقات عجیبی بین دو نیمه بازی بود. هواداران لانس در بین دو نیمه به طرف سکوهای هواداران تیم میهمان یعنی لیل هجوم آوردند.

پلیس در این حین وارد عمل شد و درگیری میان هواداران لانس با پلیس بالا گرفت. طبق گزارش RMC تنها یک هوادار و پلیس در این درگیری ها مجروح شدند ولی به نظر می رسد تلفات این درگیری بزرگ بیشتر از آماری است که رسانه های فرانسه منتشر کردند.

پلیس مجبور شد برخی از هواداران لانس را از ورزشگاه خارج کند تا اوضاع نابه سامان را تحت کنترل بگیرد. این کشمکش و درگیری ها میان هواداران و پلیس برای مدت 30 دقیقه طول کشید ولی در نهایت نیمه دوم بازی با نیم ساعت تاخیر برگزار شد.

تیم لانس در 10 سال گذشته نتوانسته بود مقابل لیل همشهری اش برنده شود ولی در این بازی جنجالی موفق شد با نتیجه یک بر صفر به پیروزی برسد و طلسم شکنی با طعم درگیری و ضرب و شتم را تجربه کرد.

در زیر می توانید فیلم کامل درگیری را تماشا کنید:

انتهای پیام/منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.