سوت‌زنی/ سالن‌های ورزشی مختلط در تهران/ چه کسی مسئول نظارت بر این مراکز است؟

به گزارش خبرگزاری فارس، در چند روز گذشته، دو سوژه در سامانه سوت زنی خبرگزاری فارس مبنی بر وجود سالن‌های ورزشی مختلط در تهران به ثبت رسیده که جزئیات این دو گزارش به شرح ذیل است:

 در گزارش اول آمده که « خیلی سال هست در سالن ژیمناستیک مجموعه ورزشی ….. واقع در جنوب تهران، بزرگراه شهید تندگویان، نصیرزاده، ….. سانس‌های مختلط دختر ها با پسر ها در یک ساعت برگزار میشه و به دلیل اینکه مبلغ بالایی از افراد شهریه می‌گیرن هیچوقت کسی متوجه نشده یا اعتراضی نشده. تمامی دختران و پسران بالای ۲۰ سال هستند و به اصطلاح کودک نیستند بدون هیچگونه حجاب و رعایتی بدون هیچ ترسی سال‌هاست سالن مختلط هست. من فیلم‌ها و مدارک رو نیز ضمیمه می‌کنم»

 

در دومین گزارش ارسالی مخاطبان با این محور نیز آمده است که: «سلام، من اطلاع دارم که باشگاهی در اشرفی اصفهانی، محله باغ فیض، پاساژ …….. به نام باشگاه….، شب‌ها ساعت دوازده به بعد به صورت مختلط ورزشکار خانم و آقا را با هم می‌پذیرد .»

گزارش خبرنگار فارس حاکی است در بررسی اسناد ارسالی این دو گزارش مشخص شد که در مراکز مذکور هیچگونه نظارتی وجود ندارد و دختران و پسران جوان بدون هیچگونه حائل و پوششی در کنار هم مشغول تمرین ورزشی هستند.

توضیح اینکه نام و آدرس دقیق این دو سالن ورزشی و همچنین مستندات گزارش‌های ارسالی بخاطر مسائل اخلاقی از داخل خبر حذف شده است اما این مستندات در اختیار سامانه سوت زنی خبرگزاری قرار دارد  تا در صورت لزوم در اختیار نهادهای ذی‌صلاح نظارتی و قضایی قرار گیرد.

پیگیری‌های فارس از مراجع قضایی و وزارت ورزش در این رابطه ادامه دارد و نتایج آن متعاقبا اطلاع‌رسانی می شود.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

ادعای رسانه ترکیه‌ای: فنرباغچه خواهان فروش صیادمنش

به گزارش خبرگزاری فارس، سایت آجان اسپور ترکیه از تصمیم فنرباغچه به فروش اللهیار صیادمنش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *