روشن: سجادی با انتخاب مدیر خوب برای استقلال عیار خود را نشان دهد/مددی و دستیار مجیدی را نمی شناسم

حسن روشن در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص جدایی احمد مددی از استقلال بعد از سپری کردن یک سال پرحاشیه در این باشگاه اظهار داشت: من از ابتدا هم چنین فردی را نمی شناختم. اگر کسی مدیریت بلد باشد شرایط و حال روز تیم استقلال به این شکل نمی شد.

وی افزود: بعد از بازی استقلال و الهلال همه ناراحت بودند اما چند دقیقه بعد معاون مددی روی خط تلویزیون آمد و گفت هر کاری مجیدی خواسته ما انجام دادیم.همین حرف از پایه غلط است.یعنی باشگاه هر چه مربی گفته انجام داده، کجای این کار درست است؟

پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص اینکه چه پیشنهادی برای خروج این باشگاه از بحران مدیریتی دارد گفت: من فقط نگران مردم و هواداران هستم. روز گذشته چند نفر از دوستان با من تماس گرفتند و قصد داشتند نزد وزیر بروند و با او صحبت کنند ولی من گفتم نمی آیم.به دوستانم هم گفتم اجازه بدهید خود وزیر تصمیم بگیرد و حضور ما الان در وزارت ورزش به سود هیچکس نیست. الان اگر من به آنجا بروم فکر می کنند نیتی دارم یا حکمی می خواهم.

روشن تاکید کرد: خواهش من از حمید سجادی این است که مردم و هواداران استقلال را در نظر بگیرد. اگر سجادی کاری کند که هوادار استقلال آرامش داشته باشد مطمئنا باشگاه رفته رفته شکل می گیرد. او می تواند از نظر پیشکسوتان استقلال استفاده کند اما معتقدم بهتر است خودش تصمیم گیری کند و عیار واقعی خود را نشان بدهد.

وی با اشاره به وضعیت تیم استقلال و همچنین شرایط فرهاد مجیدی در این تیم گفت: فرهاد پسر خوبی است و برای این تیم زحمت کشیده اما باید انتقادات را گوش کند. او یک مربی ایتالیایی آورده اما نوع حضور این مربی در استقلال زیاد جالب نبود. مثلا این مربی از کشورش به امارات رفت و مستقیم روی نیمکت نشست. این مربی اگر خیلی بزرگ بود اول چند بازی استقلال را از روی سکو تماشا می کرد و آنالیز می کرد که آیا می تواند به تیم کمک کند یا نه، بعد خودش داخل زمین می رفت و کار را می گرفت و به مجیدی هم کمک می کرد.

پیشکسوت استقلال در خصوص دیگر دستیاران فرهاد مجیدی مثل صالح مصطفوی گفت: این فرد را نمی شناسم.

روشن در خصوص خریدهای جدید استقلال به فارس گفت: هر تیمی را که ببینید سلیقه مربی اش را می بینید. من الان نمی توانم بگویم استقلال خریدهای خوبی کرده یا نه ولی وقتی در بازی با الهلال دیدم بازیکنی که با آن همه سرو صدا از پدیده به استقلال آمده (قاسمی نژاد) اما روی نیمکت نشسته خیلی تعجب کردم. اگر او بازیکن خوبی است چرا به عنوان یار تعویضی به میدان رفت؟

انتهای پیام/ منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.