رقابت ستاره‌های کشتی در مسابقات جهانی/رویارویی دوباره جادوگر با بولدوزر؟

به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات جهانی کشتی آزاد به میزبانی اسلو نروژ از ۱۰ مهرماه آغاز می‌شود که اتحادیه جهانی کشتی در گزارشی به رقابت اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم در نخستین روز مسابقات پرداخت.

اتحادیه جهانی کشتی در این خصوص نوشت: دیوید تیلور از آمریکا و حسن یزدانی از ایران به عنوان  فوق ستاره‌های کشتی و جنو پتریاشویلی از گرجستان و طاها آکگول از ترکیه رقابت‌های خود را از اولین روز مسابقات کشتی آغاز خواهند کرد.

دارنده ۳ مدال طلای المپیک و دارنده ۱۱ عنوان قهرمانی جهان در اولین روز در اسلو روی تشک می‌روند. تیلور، یزدانی و آکگول ۳ مدال‌آور طلایی المپیک هستند که ۱۰ مهرماه با حریفان مبارزه می‌کنند. در کنار آنها باید به رقابت کایل داک آمریکایی دارنده ۲ عنوان قهرمانی جهان و پتریاشویلی دارنده ۳ عنوان قهرمانی جهان اشاره کرد.

طرفداران کشتی به سختی می‌توانند فضایی پیدا کنند که در روز نخست ستاره‌ای روی تشک نباشد اما موضوع اصلی در واقع در مورد چهارمین دیدار بین تیلور و یزدانی قهرمان و نایب قهرمان المپیک در وزن ۸۶ کیلوگرم خواهد بود. هر ۲ ستاره در سید یک و ۲ این وزن قرار می‌گیرند که اگر هر دو در مسیر پیش رو موفق عمل کنند دوباره در فینال مقابل هم مبارزه می‌کنند. برد تیلور (مرد جادویی) در توکیو سومین برد پیاپی وی بر یزدانی (بزرگترین greatest) دارنده دو قهرمانی جهان و دارنده مدال طلای المپیک ریو بود.

یکی دیگر از ورزشکارانی که باید در وزن ۸۶ کیلوگرم به او توجه کرد آرتور نایفونوف روسی است. وی در بازی‌های المپیک توکیو موفق به کسب مدال برنز شد.

انتهای پیام/منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.