رئیس فدراسیون بسکتبال در چیدمان داوری‌ها دخالت می‌کند؟

بابک نقش‌مستی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اعتراض‌ها و انتقادات داوران به شرایط موجود داوری در بسکتبال اظهار داشت: طی روزهای گذشته دو نفر از داوران صحبت‌هایی انجام دادند. رضا آذرفزا فصل گذشته در پلی‌آف به دلیل اشتباهاتی که در دیدار مهران و نفت آبادان داشت، دیگر به او داوری ندادند و صادق قنبری هم خودش مدتی نبود و درگیری‌هایی هم با آبکاریان رئیس قبلی کمیته داوران داشت. 

وی ادامه داد: اینکه گفتند داوری در شرایط خیلی بدی قرار دارد و به قهقرا رفته است،‌ من موافق این صحبت‌ها نیستم، اما حتماً برای فصل آینده شرایط خیلی بهتر خواهد شد. 

* طباطبایی دخالتی در چیدمان داوری‌ها ندارد

مشاور کمیته داوران فدراسیون بسکتبال درباره اینکه گفته می‌شود طباطبائی رئیس فدراسیون و قاسمی مدیر تیم‌های ملی در چیدمان داوری دخالت می‌کنند گفت: اصلا هیچگونه دخالتی نداشته‌اند. شاید در مراحل حساس نظارتی وجود داشته باشد اما دخالتی نیست. در زمان مشحون هم این نظارت‌ها وجود داشت. اینکه گفته‌اند قاسمی هم دخالت می‌کند، به نظرم این صحبت‌ها به خاطر خصومت‌های شخصی بوده است. 

نقش‌مستی عنوان کرد: در روزهای آخر مدیریت مشحون هم یکسری از دوستان مصاحبه کردند و دنبال سکو بودند، سؤال ما این است که چرا قنبری و آذرفزار در ماه‌های گذشته این صحبت‌ها را انجام نمی‌دادند و مصاحبه نمی‌کردند؟

 

* آبکاریان باعث مشکلات داوری است

وی عنوان کرد: مشکلاتی که در داوری وجود داشته، به زمان مدیریت قبلی یعنی دوره ورژ آبکاریان بازمی‌گردد. او باعث این مشکلات شد و برگزاری کلاس های پیاپی و دادن کارت‌های اضافه به داوران باعث ایجاد حواشی می‌شود.

مشاور کمیته داوران در پاسخ به این سوال که اگر مشکلات داوری به دوره آبکاریان بازمی‌گردد چرا او باز هم در فدراسیون حضور دارد، گفت:‌ این صحبتی که کردم نظر شخصی خودم بود حالا شاید رئیس فدراسین نظر دیگری داشته باشد چون او ناظر فیبا بوده و مدرس کلاس‌های داوری است، به هر حال رفت و آمد می‌کند. مطمئن باشید دیگر در فصل‌بندی این مشکلات برای داوری وجود نخواهد داشت.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

گل دیدنی انصاری فرد نامزد بهترین گل هفته سوپرلیگ یونان+فیلم

به گزارش خبرگزاری فارس، از هفته هجدهم رقابت های سوپرلیگ یونان، آاک آتن میزبان پانایتولیکوس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *