امضای قرارداد ۱۰۹ کشتی‌گیر برای حضور در لیگ

به گزارش خبرگزاری فارس، لیگ کشتی آزاد و فرنگی از اواخر مهرماه آغاز می‌شود که تاکنون 109 کشتی گیر با تیم های خود قرارداد بسته اند و تعدادی از تیم ها نیز در این هفته با کشتی گیران خود قرارداد خواهند بست.

بر این اساس در کشتی فرنگی تیم های دانشگاه آزاد اسلامی ، رعد پدافند ارتش، آریوبرزن بهبهان، فولادین ذوب آمل، خراسان جنوبی، جوانان البرز و رضاپویش جنوب تهران با کشتی گیران قرارداد بسته اند و تیم های سیناصنعت ایذه، شهرداری مسجد سلیمان، لرستان، هیئت کشتی سنندج و شهدای مقاومت بسیج قم نیز طی این هفته نسبت به انقعاد قرارداد با کشتی گیران خود اقدام خواهند کرد.

همچنین در کشتی آزاد تیم های فولادین ذوب آمل، ستارگان ساری، دانشگاه آزاد اسلامی، خراسان جنوبی و جوانان البرز اقدام به بستن قرارداد با کشتی گیران خود کرده اند و تیم مجتمع آلومینیوم حکمتی آذربایجان شرقی نیز در این هفته با کشتی گیران مدنظر خود قرارداد خواهد بست.

به گفته مسئولان سازمان لیگ تعدادی از تیم ها نیز برای حضور در رقابت های لیگ برتر کشتی اعلام آمادگی کرده اند که هنوز نسبت به ثبت قرارداد با کشتی گیران خود اقدام نکرده اند. قرعه کشی این مسابقات نیز به احتمال فراوان هفته آینده انجام خواهد شد.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

اخطار سازمان لیگ: مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان حق امضا ندارند+تصویرنامه

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال با ارسال نامه‌ای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *