اعلام آخرین وضعیت تیم امید و اجرای طرح استعدادیابی فدراسیون فوتبال

به گزارش خبرگزاری فارس، میرشاد ماجدی درباره صعود تیم ملی فوتسال کشورمان به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی لیتوانی، اظهار داشت: قبل از هر چیز پیروزی مقابل تیم ملی فوتسال آمریکا را به کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتسال تبریک می گویم و امیدوارم این تیم به جمع چهار تیم برتر مسابقات راه پیدا کند. بچه های ما این لیاقت را دارند و جا دارد به تمامی اعضای فدراسیون فوتبال بابت حمایت همه جانبه که از تیم ملی شده، خسته نباشید بگویم. همچنین از رئیس فدراسیون فوتبال بابت هزینه هایی که برای تیم فوتسال شده است، تشکر می کنم.

وی ادامه داد: پاداش‌های برد که پس از مسابقه داده شده، پیش از این سابقه نداشته و این اقدامات باعث افزایش انگیزه ملی پوشان خواهد شد. از سوی دیگر تیم ملی بانوان در ازبکستان حضور دارد. تدارکات مناسبی برای این عزیزان شد. به نحوی که پنج یا شش روز قبل از شروع بازی ها در محل بازی ها حاضر شدند تا تطابق محیطی ایجاد شود و بتوانند موفق ظاهر شوند. برای این عزیزان هم آرزوی موفقیت دارم. در جلساتی که در فدراسیون و هیئت رئیسه انجام می شود، مسئله بانوان همیشه ذکر شده و فدراسیون در صدد است تا سطح فوتبال بانوان هم ارتقا پیدا کند.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درباره وضعیت تیم ملی فوتبال امید که در حال برگزاری اردوهای استعدادیابی خود در مرکز ملی فوتبال است، گفت: تیم ملی امید در کمپ تیم های ملی حضور دارد. قبل از پنجم مهرماه اسامی ۵۰ نفر از بازیکنان از طرف کادر فنی اعلام خواهد شد. زیرا آخرین زمان اعلام اسامی بازیکنان برای شرکت در مسابقات است. اولین مسابقه تیم ملی امید سوم آبان مقابل نپال و دومین بازی ششم این ماه مقابل لبنان است و آخرین بازی تیم ملی امید هم نهم آبان برابر تاجیکستان است.

ماجدی ضمن تشکر از باشگاه‌ها بخاطر همکاری و تعامل همه جانبه با تیم ملی فوتبال امید تصریح کرد: از تمامی باشگاه ها می خواهم تا در این برهه زمانی با تیم ملی امید هماهنگی بیشتری داشته باشند. دست عزیزان را به گرمی می فشارم تا مقدمات حضور بازیکنان را فراهم سازند. آن ها را در اختیار تیم ملی قرار دهند تا در مسابقات تاجیکستان حضور قدرتمندی داشته باشیم. از تمام دوستانم در هیئت رئیسه تشکر می کنم که درخواست های فدراسیون فوتبال را بررسی و نهایت همکاری را با ما دارند. همچنین از رئیس فدراسیون سپاسگزارم زیرا آنچه را که کمیته ها می خواهند فراهم می کند.

رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال در ادامه درباره اقداماتی که در خصوص البسه تیم های ملی صورت گرفته، گفت: سابق بر این در بحث البسه مشکل داشتیم اما حالا با توجه به اقداماتی که شرکت را بر دومان نماینده شرکت آل اشپورت در ایران انجام می دهد، مشکلات مربوط به البسه بسیار کمتر شده است.

ماجدی درباره استعدادیابی گسترده ای که توسط فدراسیون و کمیته جوانان صورت گرفته گفت: در بحث استعدادیابی از دو ماه قبل کار را شروع کردیم که فردا در دو استان اصفهان و آذربایجان غربی این طرح را به صورت استانی پیش خواهیم برد و تا پایان مهرماه سال جاری استعدادیابی منطقه‌ای زیر ۱۷ سال را طبق جدول انجام خواهیم داد.

انتهای پیام/منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.