کمیت و کیفیت خودروهای تولیدی ایران باید به سطح جهانی برسد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، بهروز محبی نجم آبادی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی امروز (چهار‌شنبه 24 شهریور) در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی اظهار داشت: مجلس امروز بر اساس اصل دوم قانون اساسی در جهت حراست و کرامت و ارزش والای انسانی و قسط و عدل و بر اساس اصل سوم مبنی بر ایجاد محیطی مساعد برای رفع تبعیضات ناروا و ایجاد امکانات عادلانه برای همه  و نظام اداری صحیح و حذف تشکیلات غیرضرور و برطرف ساختن هر نوع محرومیت در زمینه کار، اقدام تاریخی انجام داد.

وی افزود: اقدام امروز کاملاً دانش محور و مبتنی بر تجربه جهانی و بر اساس شایستگی و آزمون طراحی شد، امیدوارم خروجی این تصمیم با اصلاحات در مواد و تبصره‌ها منجر به اشتغال مفید و عادلانه و نتایج مثبت برای عموم مردم عزیز باشد و نگرانی که بعضی از عزیزان شاغل دارند، مرتفع گردد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس تصریح کرد: وزیر بهداشت باید به بیماری قارچ سیاه و تهیه دارو و درمان آن توجه خاص کند.

محبی نجم آبادی گفت: در موضوع کیفیت و کمیت مسئله خودرو باید در این مجلس تکلیف مشخص شود و زمینه به نوعی فراهم شود تا تولیدکنندگان داخلی بتوانند از نظر بها و کیفیت با سرعت خود را به استاندارد جهانی نزدیک کنند . 

وی خاطرنشان کرد: یکی از مسائل گریبانگیر اقتصاد و امنیت در حوزه رمزارزها است، تلاش برای انتقال اطلاعات و اسناد هویتی از طریق ثبت‌نام در برخی سایت‌ها در خارج از کشور توسط برخی از NGOهای معلوم‌الحال که واسطه شدند و ارسال تصاویر مدارک هویتی برای آنها نگران‌کننده است لذا نهادهای امنیتی و قضایی به این موضوع ورود کنند و از سوء استفاده از بخش‌های امنیتی و قضایی جلوگیری کنند.

وی افزود: پاداش پایان خدمت فرهنگیان که در سال 99 بازنشسته شدند برخلاف عرف هر ساله پرداخت نشده لذا امیدوارم اقدام مقتضی انجام شود.

انتهای پیام/ منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.