چرا سولسشر رونالدو را تعویض کرد؟

به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته منچستریونایتد در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان اروپا مقابل یانگ بویز سوئیس با نتیجه 2 بر یک شکست خورد تا شروعی ناامیدکننده در این رقابت داشته باشد. البته پیش از پایان نیمه اول این مسابقه منچستریونایتد با اخراج بازیکن خود یعنی «ارون وان بیساکا» مواجه شد و 45 دقیقه 10 نفره بازی کرد.


همکاری پرتغالی ؛ رونالدو با پاس برونو تنها گل منچستریونایتد را به ثمر رساند

در دقیقه 72 ، سرمربی منچستریونایتد تصمیم گرفت که هم رونالدو و هم برونو فرناندز را از بازی بیرون بیاورد. اتفاقی که مورد پسند رونالدو واقع نشد و بسیاری عنوان کردند که این بازیکن دوست داشت در زمین بماند.

سولسشر در خصوص این تعویض گفت: 70 دقیقه از بازی گذشته بود و انرژی کم شده بود. آنها هم در بازی شنبه و هم این بازی در ترکیب بودند و برای همین من سعی کردم با آوردن ماتیچ، تجربه خوبی به تیم اضافه کنم و با آوردن لینگارد به تیم سرعت بدهم.

سرمربی منچستریونایتد در خصوص گلزنی دوباره کریستیانو گفت: شما سورپرایز نشدید چون میدانید او یک بازیکن منحصربفرد است. ما به او نیاز داریم و برای همین سعی کردم او را حفظ کنم و به همین دلیل کریس را بیرون آوردم.


چهره عبوس رونالدو پس از تعویض شدن

 

در دیگر بازی گروهِ منچستریونایتد، شب گذشته آتالانتا و ویارئال به تساوی 2 بر 2 دست یافتند. در این گروه یانگ بویز با 3 امتیاز صدرنشین است و منچستریونایتد در قعرجدول قرار دارد.

انتهای پیام/منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.