واکنش تند مطبوعات به تحقیر دوباره بارسا مقابل بایرن مونیخ

به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته بارسلونا مقابل بایرن مونیخ باز هم تحقیر شد و آماری فاجعه بار را در نیوکمپ به ثبت رساند. این تیم در 3 بازی اخیر در ورزشگاه خانگی خود مقابل بایرن (3-0) ، پاریس (1-4) و یوونتوس (3-0) را به ثبت رسانده است.

شب گذشته بارسلونا هیچ تفاوتی با گذشته نداشت و مقابل بایرن مونیخ زانو زد. شکست این تیم باعث شد تا مطبوعات اسپانیا واکنش تندی به این بارسلونا نشان دهند.

مارکا چاپ مادرید با تیتر «بارسلونای ضعیف و بدبخت» از نمایش فاجعه بار آبی اناری ها نوشت. از دبل لواندوفسکی صحبت کرد و از آمدن جوان های بارسلونا به تیم گفت.

مارکا از هو شدن سرخی روبرتو توسط تماشاگران نیز نوشت و از این گفت که بارسلونا حتی یک شوت هم به سمت دروازه بایرن روانه نکرد.

آ.اس مادرید با تیتر «شست و شویی دیگر» از باخت دوباره بارسلونا مقابل بایرن مونیخ نوشت. این رسانه از تسلیم شدن کومان و پیکه و اظهار نظر آنها نوشت که بارسلونا همین است.

پیکه در مصاحبه خود گفت که بارسلونا همین است و کاری نمی توان کرد. (اینجا بخوانید)

موندو دپورتیوو تیتر پیکه را به روی جلد برد و نوشت: «همین است دیگر»  

نکته جالب، این است که عکس انتخابی موندو از سیو تماشایی تراشتگن در نیمه اول بازی مقابل شوت دیدنی سانه انتخاب شده است. عکسی که پیکه در آن حاضر است و موندو اشاره دارد که بارسا همین است دیگر!

رسانه بارسایی از نمایش مقتدرانه بایرن مونیخ صحبت کرد و از تاثیر جوانان بارسا به عنوان نکته مثبت نام برد.

موندو همچنین از حضور مسی در لیگ قهرمانان اروپا در کنار امباپه و نیمار نوشت که آنها امشب قرار است به مصاف کلوب بروژ در بلژیک بروند.

اسپورت چاپ بارسلونا «واقعیت تلخ» را به روی جلد برد. این رسانه نوشت که بارسلونا به مانند یک تیم کوچک بازی کرد و نمایش نا امیدکننده ای داشت.

اسپورت نوشت که بارسلونا نشان داد که چقدر تیم ضعیفی در حال حاضر است. چقدر از وضع خوب خود فاصله دارند و این تیم نمی تواند در لیگ قهرمانان اروپا رقابت کند.

انتهای پیام/  منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.