ناصری‌: ملی پوشان فوتسال می توانند بازی به بازی بهتر شوند/ چرایی اخراج بازیکن تیم ملی برابر ازبکستان

رضا ناصری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص پیروزی 3 بر 2 تیم ملی فوتسال مقابل صربستان در جام جهانی 2021 لیتوانی اظهار داشت: بازی خوب و پربرخورد و نزدیکی را از سوی هر دو تیم شاهد بودیم. درست است با نتیجه نزدیک پیروز میدان بودیم اما نمی‌توان به تیم ملی خورده گرفت. به این دلیل که این همیشه اولین دیدار در یک تورنمنت بین‌المللی سنگین است. 

وی افزود: تیم ملی بازیکنان باتجربه‌ای دارد. آنها می‌‌توانند بازی به بازی شناخت بهتری نسبت به هم پیدا کنند. همیشه اولین دیدار سخت است و نمی توان درست و دقیق آن را ارزیابی کرد. به این دلیل که اولین بازی در هر تورنمنتی سخت‌ترین آن است. 

دروازه‌بان سابق تیم ملی فوتسال گفت: خوشبختانه پیروز شدیم و گام اول را محکم برداشتیم تا بازی به بازی آماده‌تر و بهتر شویم. البته در این پیروزی نمی توان از نقش علیرضا سمیعی دروازه‌بان تیم غافل بود و به جرأت می‌توان گفت بهترین بازیکن میدان بوده است.

ناصری در خصوص اخراج حمید احمدی در این بازی عنوان کرد: بازیکنان ما باید مواظب باشند. در تورنمنت‌های بین‌المللی مثل جام جهانی و آسیایی داور هیچگونه مماشاتی با هیچ بازیکنی ندارد. البته این اخراج تقصیر حمید احمدی نبود. اگر در کشور ما تیم داوری چه در فوتسال و چه در فوتبال بدون مماشات برخورد کنند، قطعاً اینگونه اتفاقات رخ نمی‌دهد.  

وی ادامه داد: در دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و ژاپن بازیکنان به جای اینکه به بازی توجه کنند، به داور چسبیدند و همین باعث شد تیم شکست بخورد. بازیکنان باید متوجه باشند که داور جزیی از بازی است. البته احمدی زمان خوبی اخراج شد؛ به این دلیل که مسابقه بعدی با آمریکا سبک‌تر از رقابت با آرژانتین است. 

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

والیبال جوانان جهان| ایران با 13 بازیکن در ایتالیا/ مدافع عنوان قهرمانی به کاربونیا رسید

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسابقات قهرمانی جوانان جهان از یکم تا یازدهم مهرماه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *