فعالیت‌های قرآنی در نیروهای مسلح گسترش می‌یابد/ برگزاری دوره‌های مهارت‌آموزی سربازان

به گزارش خبرگزاری فارس سازمان دارالقرآن الکریم و سازمان عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران طی تفاهمی بر گسترش فعالیت‌های قرآنی در نیروهای مسلح و خانواده‌های آنان تأکید کردند.

حجت‌الاسلام مهدی اخوان صباغ رئیس سازمان دارالقرآن الکریم با حجت‌الاسلام عبدالعلی گواهی رییس عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح دیدار و گفت‌وگو کرد کرد.

در این دیدار رئیس سازمان دارالقرآن الکریم ضمن تبریک انتصاب حجت‌الاسلام گواهی به سمت رییس عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح، بر گسترش بیش از پیش تعاملات و مناسبات میان سازمان دارالقرآن الکریم و ستاد کل نیروهای مسلح تأکید و آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری در زمینه فعالیت های قرآنی در نیروهای مسلح علام کرد.

حجت‌الاسلام مهدی اخوان صباغ با اشاره به اجرای برنامه‌های مشترک و تفاهم نامه‌های امضا شده ستاد کل نیروهای مسلح با سازمان تبلیغات اسلامی، به برگزاری و اجرای مفاد فعالیت‌های قرآنی شامل برگزاری دوره‌های مهارت آموزی سربازان در حوزه تخصصی قرآنی، دوره‌های تربیت کادر متخصص قرآنی ویژه کارکنان، افسران و فرماندهان نیروهای مسلح و مشارکت در برگزاری کاروان قرآنی انقلاب اشاره کرد و گسترش و تقویت فعالیت‌های قرآنی در سطوح مختلف نیروهای نظامی و انتظامی از جمله خانواده آنان را مورد تأکید قرار داد.

در ادامه این دیدار رئیس عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح ضمن ابراز رضایت از برگزاری برنامه‌ها و اجرای بند‌های قرآنی مربوط به تفاهم نامه‌های فی مابین برای بالا بردن سطح معرفت و ایجاد روحیه معنوی در نیروهای مسلح اظهار داشت: سازمان دارالقرآن الکریم همیشه در اجرای اینگونه برنامه‌ها و اجرای تعهدات پیشتاز بوده و با در اختیار داشتن اساتید و کارشناسان خبره قرآنی و برنامه‌ریزی دقیق و منسجم  همواره عملکرد موفقی داشته است.

حجت‌الاسلام گواهی رئیس عقیدتی سیاسی نیروهای مسلح از آمادگی این ستاد برای توسعه همه جانبه و ترویج فرهنگ غنی قرآنی در آحاد جامعه به ویژه نیروهای مسلح و خانواده ایشان خبر داد و بر تقویت و گسترش روابط با سازمان دارالقرآن الکریم برای تحقق این امر تأکید کرد.

انتهای پیام/منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.