والیبال قهرمانی آسیا| اعتراف سرمربی ایرانی تیم پاکستان به قدرت شاگردان عطایی

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، رحمان محمدی‌راد پس از شکست تیمش برابر تیم ملی والیبال ایران در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا، گفت: به تیم ملی ایران بابت پیروزی و صعود به مرحله بعدی تبریک می‌گویم. ایران امروز از پاکستان بسیار بهتر بازی کرد و شایسته پیروزی بود. سعی کردیم برنامه‌هایی را که برای این بازی داشتیم از جمله راهکارهایی برای پوشش نقاط ضعف خودمان را پیاده کنیم. در مجموع از عملکرد بازیکنانم راضی هستم.

وی افزود: بازیکنان ایران امروز سرویس‌های خیلی خوبی زدند و در توپ‌های برگشتی بسیار موفق عمل کردند. همین موضوع باعث شد مخصوصاً در امتیازهای بالای ۱۵ از ما فاصله بگیرند و بتوانند نتیجه بازی را به نفع خودشان رقم بزنند.

محمدی راد اضافه کرد: امیدوارم شخصیتی که امروز توی زمین نشان دادیم در بازی‌های بعدی هم به نمایش بگذاریم. مصاف با ایران برای بازیکنان پاکستان تجربه خیلی خوبی بود. چیزهای زیادی یاد گرفتند و به تجربه خودشان اضافه کردند. ایران هم نسبت به دو بازی گذشته عملکرد بهتری از خود نشان داد.

سرمربی تیم ملی پاکستان با ابراز امیدواری برای صعود تیمش به جمع چهار تیم برتر مسابقات، گفت: امیدوارم در مرحله بعدی، مسابقات قابل قبولی برابر کره‌جنوبی و چین‌تایپه داشته باشیم و به جمع ۴ تیم نهایی صعود کنیم. اگر این اتفاق رخ دهد رویداد بزرگی برای پاکستان محسوب می‌شود؛ البته فکر می‌کنم پاکستان این شانس را دارد. تمام تلاش‌مان را به کار می‌گیریم تا بتوانیم بهترین نتیجه ممکن را کسب کنیم.

انتهای پیام/منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.