حاشیه بازی استقلال تاجیکستان و پرسپولیس | اشکالات عجیب در ورزشگاه پامیر/ گزارشگر تلویزیونی،کشور استقلال را عوض کرد!

به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال تاجیکستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان با نتیجه صفر – صفر در جریان است.

*در اوایل بازی، خطای بازیکن حریف با اعتراض یحیی گل محمدی همراه شد. در این صحنه گل محمدی ترابی را مامور ارسال توپ روی دروازه استقلال کرد.

در دقیقه10، گزارشگر بازی از استقلال تاجیکستان به عنوان صدرنشین لیگ ترکمنستان یاد کرد!

*هواداران تاجیکی با شور و اشتیاق زیاد و به صورت ایستاده بازی را تماشا می‌کنند. آن‌ها در لحظاتی موج مکزیکی را اجرا کردند.

*حدود 100 تماشاگر ایرانی در ورزشگاه حاضر هستند.

*امکانات ورزشگاه پامیر ضعیف است و تهویه مناسبی برای رختکن وجود ندارد. علاوه بر این قسمتی از سقف ورزشگاه رفت و آمد بازیکنان به رختکن را دچار مشکل می‌کند.

*در دقیقه 20 ضربه محکم بازیکن حریف از روی ضربه ایستگاهی به صورت وحید امیری خورد که این اتفاق باعث توقف بازی و مداوای وینگر سرخپوشان توسط کادرپزشکی شد. در این صحنه، مهدی ترابی پشت دیوار دفاعی دراز کشیده بود تا از ضربه زمینی احتمالی بازیکن استقلال به سمت دروازه جلوگیری کند.

*در دقیقه35، حمله پرسپولیس با توپگیری بازیکنان استقلال خراب شد. در این صحنه یحیی گل محمدی که اعتقاد به خطای بازیکنان حریف داشت به شدت به داور اعتراض کرد و با مشت‌های گره کرده اعتراض خودش را نشان داد.

انتهای پیام/منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.