توزیع 100 هزار ماسک بهداشتی در سیستان و بلوچستان توسط دانشجویان بسیجی

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، پس از آغاز پیک پنجم بیماری کرونا، سیستان و بلوچستان از استان‌هایی بود که به شدت درگیر این ویروس شد و حجم قابل توجهی از اهالی و کادر درمان این استان درگیر این بیماری شدند.

پس از اعلام نیاز فرماندهی عملیات­های جهادی سازمان بسیج دانشجویی مستقر در زاهدان درباره لزوم تامین ماسک برای مردم و کادر درمان، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران، طی یک اقدام گسترده رسانه­ ای و عملیاتی با محوریت بسیج دانشجویی دانشکده داروسازی و با همراهی خیران بخش سلامت، ظرف کمتر از دو هفته اقدام به تهیه یکصد هزار عدد ماسک شامل 80.000 عدد ماسک سه لایه بهداشتی و 20.000 عدد ماسک N95  و در مجموع به ارزش بیش از 230 میلیون تومان کرد.

 

 

بر همین اساس، پس از ارسال محموله به استان هدف، با فعالیت شبانه‌روزی نیروهای جهادی سازمان بسیج دانشجویی مستقر در زاهدان، محموله‌ها در بیمارستان‌های سراسر استان توزیع شد.

مطابق برآوردهای صورت گرفته از سوی بسیج دانشجویی، این عملیات از ابتلای بین 30 تا 50 هزار نفر از مردم استان سیستان و بلوچستان به بیماری کرونا جلوگیری می‌کند.

 

 

بسیج دانشجویی، به مردم کشورمان اطمینان داد که تا پایان بحران کرونا در کنار ملت خواهد بود و از هیچ اقدامی برای خدمات رسانی بهتر به مردم دریغ نخواد کرد.

انتهای پیام/
 منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.