احمدنژاد: مسؤولان باید با حضور در میان مردم درددل‌های مردم را بخرند و مشکلات‌شان را پیگیری کنند

به سیدلفته احمدنژاد در نطق میان‌ دستور خود در نشست علنی امروز مجلس (23 شهریور ماه) گفت: فتح خرمشهر با برکت ناب حزب‌اللهی و ایستادگی و مقاومت یک ملت در برابر دیوصفتان استکبار محقق شد فتحی که سرانجام آن ان‌شاءالله به فتح قدس گره خواهد خورد.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در گام اول انقلاب تلاش کرد متکی بر عقلانیت انقلابی با ایستادگی روزافزون در برابر زورگویان و مستکبران جهان ثبات سیاسی و امنیت ملی را تأمین کند و موفقیت‌هایی نیز در اهداف اساسی انقلاب اسلامی به دست آورد.

وی افزود: هر چند که دشمنان مردم ایران که سال‌هاست با انواع فشارها و تحریم‌های اقتصادی مستقیما زندگی، سلامت و رفاه مردم ایران را هدف قرار داده‌اند در این شرایط چهره مدافع مردم به خود  گرفته‌اند و با اتکا به جریان تروریست رسانه‌ای خود سعی در ایجاد یأس و ناامیدی در مردم علیه نظام اسلامی دارند اما مردم غیور ایران اسلامی هوشیار هستند و فریب این فتنه‌گران و عوامل بیگانگان را نمی‌خورند.

احمدنژاد خاطرنشان کرد: مسؤولان کشوری و لشکری باید برای شنیدن گلایه‌ها بی‌واسطه در میان مردم حضور یابند و درددل مردم را بی‌واسطه بخرند و تا حل مشکل پیگیری جدی داشته باشند.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس اظهار داشت:‌خوزستان امروز با مشکلات زیادی مواجه است مشکلات زیرساختی، بیکاری جوانان تحصیل‌کرده و عقب‌ماندگی‌های برجا مانده از جنگ تحمیلی اشاره کرد که حل این مشکلات نیازمند همت، برنامه‌ریزی و نگاه جامع با ضمانت‌های اجرایی و بودجه‌ای است.

وی افزود:‌مشکلاتی که به محیط زیست استان خوزستان وارد شده باید با یک برنامه جامع زمان‌بندی شده مرتفع شود و پذیرفتنی نیست که مسؤولین محیط زیست کشور و وزارت نیرو بدون پشتوانه علمی به دنبال صدور مجوز صدور انتقال آب باشند.

احمدنژاد در پایان با اشاره به دیگر مشکلات حوزه انتخابی خود همچون حاشیه‌نشینی، آب شرب و همچنین فاضلاب همه شهرهای خوزستان و … از مسؤولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.

انتهای پیام/منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.