مهدیخانی بعد از بازگشت زیر تیغ می رود

به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی مهدیخانی که با تلاش‌های صورت گرفته، قرار بود، امشب، دوشنبه به تهران بازگردد، با توجه به آخرین تصمیم گیری، در دوشنبه می‌ماند تا پس از بازی فردا سه شنبه با تیم به تهران برگردد.
مهدی مهدیخانی در اولین تمرین پرسپولیس در تاجیکستان که در ورزشگاه محل برگزاری مسابقه هم انجام شد دچار آسیب و شکستگی دوبل از ناحیه ساعد دست گردید. 
با تلاش‌های کادر مدیریتی و سرپرستی باشگاه، قرار بود این بازیکن بعد از این آسیب، با سرعت به تهران منتقل شود. این برنامه پس از اقدامات پزشکی و آتل بندی خوب روی دست این بازیکن و اعلام فاصله یک هفته‌ای تا ده روزه بین آتل بندی و جراحی با تغییراتی روبه رو شد تا این بازیکن امکان ادامه حضور در کنار تیم را داشته باشد.

در ادامه با پیگیری افشین پیروانی، مدیرتیم، و با توجه به تعداد پایین پروازها به مقصد تهران، قرار شد این بازیکن، امشب، دوشنبه، به کشور بازگردد. این برنامه نیز منتفی شد، پس از آن که مشخص گردید مهدیخانی در صورت انجام این سفر باید نزدیک به 12 ساعت را در یکی از فرودگاه‌های کشور ثالث سپری کند. به این ترتیب، این بازیکن در اردوی سرخپوشان ماند و بعد از بازی فردا شب، همراه تیم با پرواز اختصاصی به تهران بر می‌گردد. با هماهنگی صورت گرفته، قرار بر این شده است که او بلافاصله پس از بازگشت بستری شود و تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس، پیش از این، زمان سه تا چهار هفته را برای طول درمان این آسیب‌دیدگی اعلام کرده بود.

انتهای پیام/

 منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.