رقم بودجه شاهین در فصل جدید اعلام شد/شهرداری اولویت تیمداری در بوشهر

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل ازروابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر، عبدالخالق برزگرزاده در مورد ادامه فعالیت شاهین در لیگ دسته اول فوتبال کشور اظهار داشت : طی جلسه‌ای که روز گذشته در شورای اسلامی شهر بوشهر برگزار شد پس از بحث و تبادل نظرهای مختلف مقرر شد با در نظر گرفتن مبلغ ۷ میلیارد تومان تیم شاهین شهرداری بوشهر در رقابت‌های لیگ دسته یک باشگاههای کشورحضور یابد.

عضو شورای شهر بوشهر تصریح کرد: هر چند متقاضیان دیگری نیز برای خرید و اسپانسری تیم شاهین شهرداری بوشهر وجود دارد اما اولویت اصلی ما با تیمداری شهرداری بوشهر است و هیات مدیره باشگاه نیز آمادگی برنامه ریزی این کار و نیز راهکارهایی در این زمینه را دارند.

برزگرزاده گفت: در زمینه اخذ مجوز تیمداری نیز مکاتبات استانداری بوشهر از طریق اداره ورزش و جوانان استان با معاون وزارت ورزش و جوانان انجام شده است. در این خصوص طی پاسخی اعلام شده فقط ۱۶ تیم لیگ برتر، باشگاه حرفه‌ای محسوب می‌شوند و برای حضور تیم شاهین شهرداری بوشهر در لیگ دسته یک، منع قانونی وجود ندارد. امیدوارم با تلاش و همت مسئولان باشگاه، پیشکسوتان، مجموعه شهرداری و هواداران، به زودی تمرینات و مراحل آماده سازی تیم نیز آغاز و شاهد حضور مقتدرانه نماینده استان در رقابت‌های لیگ دسته یک باشیم.

انتهای پیام/منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.