2 روستای سیستان و بلوچستان با همت جهادی‌ها آبرسانی شد

علیرضا گزمه، مسئول گروه جهادی و موسسه خیریه ام‌المومنین حضرت خدیجه کبری(س) در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس اظهار داشت: در ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران شان موفق به تکمیل دو پروژه آب‌رسانی در استان سیستان و بلوچستان شدیم و الحمدلله پس از ۴۳ سال از پیروزی انقلاب اسلامی آب سالم و بهداشتی به دست مستضعفان این نواحی رسید.

وی گفت: محل اجرای این طرح دو روستای چاه قزلباش بزمان در دو بخش و دیگری روستای چاه قربان در دو بخش ایرانشهر بود که در مجموع با اجرای این پروژه، بیش از ۶۰ خانوار بهره‌مند از آب سال و بهداشتی شدند.

گزمه با اشاره به اینکه اجرای این پروژه‌ها به دلیل شرایط هر روستا و سختی‌های راه و صعب العبور بودن بازه زمانی بسیاری به طول انجامید، گفت: الحمدلله جهادگران ما با همتی مضاعف به میدان آمدند و این کار را نهایی کردند.

مسئول گروه جهادی و موسسه خیریه ام‌المومنین حضرت خدیجه کبری(س) در پایان خاطرنشان کرد: پروژه آب‌رسانی به این روستاها به صورت مجزا و طی دو فاز در بازه زمانی یک ماهه اجرا شد که تمام هزینه‌های آن توسط به ارزش ۱۰۰ میلیون تومان توسط خیرین کشور فراهم شد.

انتهای پیام/منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.