پایان 560 روز جدایی؛ امشب رئال مادرید به سانتیاگو برنابئو بازمی‌گردد +فیلم و عکس

به گزارش خبرگزاری فارس، در تاریخ اول مارس 2020 (11 اسفند 98) زمانی که نه کرونا بود و نه ورزشگاه‌ها خالی از تماشاگر شده بود، رئال مادرید برای آخرین بار پا به ورزشگاه سانتیاگو برنابئو گذاشت و در دیداری تاریخی، رقیب سنتی خود یعنی بارسلونا را با 2 گل وینیسوس و ماریانو دیاز شکست داد تا قدمی بزرگ برای قهرمانی بردارد. در آن فصل 4 ماه فوتبال به خاطر شیوع ویروس کرونا لغو شد و رئال مادرید به ورزشگاه «آلفردو دی استفانو» رفت تا بتواند سانتیاگو را بازسازی کند. 

تیم زیدان در ورزشگاه دی استفانو از بارسلونا جلو زد و توانست با شایستگی قهرمان لالیگا در فصل 2019-2020 لقب گیرد. 

در فصل 2020-2021 نیز، تیم رئال مادرید با زیدان در ورزشگاه دی استفانو تمام بازی‌های خود را انجام داد و در یک قدمی کسب جام، قهرمانی را به همشهری خود یعنی اتلتیکو واگذار کرد. حالا این تیم پس از 560 روز می‌خواهد به ورزشگاه اصلی خود بازگردد و دوباره به آن شکوه همیشگی دست یابد. 

امشب رئال مادرید در چارچوب هفته چهارم لالیگا به مصاف سلتاویگو خواهد رفت و پس از 560 روز در ورزشگاه سانتیاگو بازی خواهد کرد.

گفته می‌شود در این بازی 25 هزار تماشاگر شاهد دیدار رئال خواهند بود. سران باشگاه مادرید نیز در کاری جالب از تمام بناها و کارکنان این پروژه بازسازی ورزشگاه سانتیاگو دعوت کردند تا امشب شاهد دیدار بازی رئال و سلتاویگو باشند.

 

 

انتهای پیام/منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.