نوبت دهی سیستمی عامل کاهش زمان واکسیناسیون در مرکز بوستان گفتگو

سارا پیرایی؛ ناظر مرکز واکسیناسیون بوستان گفتگو در در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس گفت: ۴۰ کانتر تزریق واکسن در مرکز واکسیناسیون گروه جهادی خدام الحسین واقع در بوستان گفتگو وجود دارد و علاوه بر آن این مرکز دارای امکانات رفاهی خوبی است.

او با اشاره به دسترسی راحت به محل واکسیناسیون بوستان گفتگو اظهار کرد: در این مرکز نوبت دهی به صورت سیستماتیک انجام می‌شود و انتخاب واکسن بر عهده مراجعه کننده است به همین دلیل مدت زمان واکسیناسیون هر نفر کوتاه است. 

پیرایی با بیان اینکه عوامل اورژانس هم در مجموعه مستقر هستند تا اگر کسی دچار عوارض تزریق واکسن شد به او رسیدگی شود، عنوان کرد: مجموعه همه روزه حتی روزهای تعطیل از ساعت ۱۴ تا ۲۰ به فعالیت می پردازد که امیدواریم با توجه مسئولان این ساعت افزایش پیدا کند. 

وی با اشاره به اینکه تمام پرسنل مرکز واکسیناسیون بوستان گفتگو آموزش دیده‌اند و افراد را توجیه می‌کنند، اظهار کرد: ما به مردم توصیه می‌کنیم که هر واکسنی که به دستشان می‌رسد را تزریق کنند تمامی این واکسن‌ها از مجاری وزارت بهداشت گذشته و معتبر هستند و اگر کسی بیماری خاص دارد و در انتخاب واکسن‌ها دچار تردید است می‌تواند در این مرکز از پزشک مسقر مشاوره بگیرد.

انتهای پیام/منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.