نباید تسلیم زیاده خواهی‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی شد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حسین حق وردی نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه، 21 شهریور) در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت: از رئیس جمهور می‌خواهم که به همراه هیات دولت برای کنترل و مدیریت سریع گرانی های کمرشکن و طاقت فرسا اقدامات عاجلی انجام دهد.

وی افزود: مردم تحمل گرانی های موجود را ندارند لذا از دولت مردمی می‌خواهم تا دیر نشده بازار را سر و سامان دهند. امروز مهم ترین مصداق مردمی بودن مبارزه با گرانی است.

نماینده شهریار در مجلس تصریح کرد: موافقت با سفر مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران موجب تعجب و تاسف بود زیرا پس از انتشار گزارش مغرضانه اخیر آژانس با سفر آقای گروسی موافقت می‌شود.

وی گفت: آقای گروسی اعتبار آژانس را در حد یک رسانه صهیونیستی پایین آورده است و نباید در دولت جدید همان امتیازدهی‌های یک طرفه قبلی ادامه پیدا کند؛ آژانس باید در رفتار خود تجدیدنظر کند و نباید تسلیم زیاده خواهی‌های آژانس شد.

نماینده شهریار در مجلس همچنین اظهار داشت: از ریاست جمهور می‌خواهم در معرفی وزیر آموزش و پرورش از میان افراد توانمند و آشنا به ساختارها و چالش های این وزارتخانه تسریع شود.

حق وردی از هیات رئیسه مجلس خواست که امکان بارگذاری سریع مصوبه کمیسیون آموزش و تحقیقات درباره رتبه بندی معلمان را فراهم کند، رتبه بندی اصلی ترین مطالبه جامعه فرهنگی کشور طی 10 سال گذشته است که باید محقق شود، همچنین از رئیس سازمان برنامه و بودجه می خواهم امکان برقراری مجدد فوق العاده ویژه فرهنگیان را فراهم کند. 

انتهای پیام/ منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.