دولت سیزدهم به موضوع واکسیناسیون عمومی با برنامه ورود کرد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، صدیف بدری نماینده مردم اردبیل در مجلس امروز (یکشنبه 21 شهریورماه) در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس اظهار داشت: 20 ماه است که شاهد جولان ویروس سرکش کرونا هستیم و این میهمان ناخوانده ده ها هزار تن از هموطنانمان را به کام مرگ رسانده است به گونه ای که امروز کمتر خانواده ای در کشور دیده می شود که داغی از کرونا بر دل نداشته باشد.

وی افزود: رعابت دستور العمل های بهداشتی و واکسیناسیون جهانی دو راهکار برای مقابله با کرونا است اما متاسفانه در مورد واکسیناسیون عمومی شاهد کم کاری ها و سو مدیریت های گسترده بودیم اما دولت سیزدهم ورق را برگرداند و به موضوع واکسیناسیون عمومی با برنامه ورود کرد.

بدری خاطرنشان کرد: افزایش محسوس واردات واکنس در یکماه گذشته نسبت به ماه های قبل گواه این ادعا است و جا دارد از تلاش مجدانه آقای عین اللهی وزیر بهداشت و کادر پزشکی و پرستاری کشور تشکر کنم.

نماینده مردم اردبیل در مجلس خطاب به عین اللهی وزیر بهداشت تصریح کرد: آقای عین اللهی! همانطور که نسبت به بحث واردات واکسن عنایت دارید نسبت به توزیع سریع و فوری و عادلانه واکسن در نقاط مختلف کشور هم حساسیت داشته باشید و طبق اصل 19 قانون اساسی همه مردم ایران از حقوق مساوی برخوردارند و خون هیچ شهروندی از شهروند دیگر رنگین تر نیست.

ادامه دارد …منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.