جویجری مطرح کرد: همراهی همه نهادها با دولت برای حل مشکلات

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، شبیب جویجری در نطق میان دستور خود در نشست علنی امروز (یکشنبه 21 شهریور ماه) مجلس گفت: دولت سیزدهم کار خود را از استان‌های محروم‌تر و پرچالش‌تر آغاز کرده و همان طور که رهبر معظم انقلاب بارها فرمودند؛ دولت علمدار نظام اسلامی و همه قوا و نهادها مساعدت همه‌جانبه به دولت را سرلوحه کار خود قرار می‌دهند تا شاهد توفیقات رئیس جمهور و دولت برای حل مشکلات مردم از یک سو و حرکت به سمت آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی از سوی دیگر باشیم.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: البته نقد سازنده، دلسوزانه، مشوقانه و منصفانه و نه مخرب در این مسیر نقش بی‌بدیلی در جهت کاهش آزمون و خطا ایفا خواهد کرد.

وی افزود: آمار و اطلاعات دقیق، کامل و به روز شده اساس برنامه‌ریزی دقیق و کامل است. از رئیس جمهور و سازمان برنامه و بودجه می‌خواهم که سرشماری نفوس مسکن که امسال سال اجرای آن است را در موعد مقرر انجام دهند تا شاهد تحقق واقعی برنامه‌ها باشیم.

جویجری خاطرنشان کرد: دولت با لیستی از اولویت‌ها و فوریت‌ها در کشور روبروست که انتظار می‌رود با برنامه‌های کوتاه‌مدت برای حل موارد فوری از جمله معیشت مردم، تنظیم بازار، کاهش نرخ تورم و بالا بردن ارزش پول ملی و مسأله کرونا اقدام کند و البته نمایندگان مردم نیز آماده همراهی برای رفع هر گونه خلاء قانونی هستند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دستگاه دیپلماسی کشور جهت‌گیری حکیمانه‌ای را بر اساس دیپلماسی همسایه‌محور پیگیری می‌کند که نشان از دقت در سوگیری و در مواجه با چالش‌های منطقه‌ای و بین المللی است و ان‌شاءالله با توجه به اصل عزت، حکمت و مصلحت بیش از گذشته این مهم عملیاتی شود.

وی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف از جمله آب، مشکل بیکاری و… از مسئولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

دیدار وزرای کشور ایران و ترکیه/ امضای یادداشت تفاهم همکاری در حوزه‌های امنیتی و انتظامی

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، احمد وحیدی وزیر کشور در دیدار با سلیمان سویلو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *